reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Ewiczek i bardzo dobrze, grunt to miec głowe do eksperymentowania:)
Mi tez ostatnio brakowało pomysłow na obiad dlatego serwowałam pizze, fasole po bretonsku i leczo hihi nalesniki z warzywami i gołabki:)

słuchajcie kobitki

SZUKAM MIESZKANKA 2-POKOJOWEGO DO WYNAJECIA...najlepiej na niskim pietrze i max 900zl wszystkie koszty.. jakbyscie cos slyszaly to szepnijcie mi prosze:)
 
Hmm, ja wiem, ale o jednym pokoju - połączonym z kuchnią, taki barek przegradza to + ubikacja i łazienka w jednym. Na ul. Harcerskiej, mój brat z dziewczyną teraz tam wynajmują od paru miesięcy, ale od września zmieniają na większe :) o większym niestety nic nie wiem
 
Gabrysia dziękuję za fotki, Kochana jezzzdes :D widać, że dzieci miały super zabawę!
kiedy na taki spacerek jeszcze idziecie? chętnie się przyłączę z Wiktorią - jeśli można :)

hm, tak oglądam miejsce tego spaceru Waszego, to nie jest tam ten lasek jak się idzie na cmentarz na Wrocławskiej? czy się mylę? :)

Wiki po kolacji, zrobiłam omlecika - takie mini omleciki i zjadła trzy - z dżemem truskawkowym,
w szoku jestem :D

Idę Ją do spanka ubierać :)
 
Gabrysia dziękuję za fotki, Kochana jezzzdes :D widać, że dzieci miały super zabawę!
kiedy na taki spacerek jeszcze idziecie? chętnie się przyłączę z Wiktorią - jeśli można :)

hm, tak oglądam miejsce tego spaceru Waszego, to nie jest tam ten lasek jak się idzie na cmentarz na Wrocławskiej? czy się mylę? :)

Wiki po kolacji, zrobiłam omlecika - takie mini omleciki i zjadła trzy - z dżemem truskawkowym,
w szoku jestem :D

Idę Ją do spanka ubierać :)

jasne ze możesz i to miejsce to właśnie ten lasek bo mieszkamy w jego zasięgu :)
 
Gabi kurcze, no w szoku jestem, że trafiłam :) w Zg jestem praktycznie niemal codziennie,
ale wiesz, to zupełnie nie są te rejony koło Wrocławskiej przecież :D
a miejsce jednak dobrze skojarzyłam - milutko !

Dajcie znać kiedy taki spacerek urządzicie, okej ? dacie namiar jak tam do Was dojechać i chętnie z Wiktorią przyjadę :) jakoś podmiejskim autobusem pewnie z PKSU prawda? damy radę :)
 
reklama
Gabi kurcze, no w szoku jestem, że trafiłam :) w Zg jestem praktycznie niemal codziennie,
ale wiesz, to zupełnie nie są te rejony koło Wrocławskiej przecież :D
a miejsce jednak dobrze skojarzyłam - milutko !

Dajcie znać kiedy taki spacerek urządzicie, okej ? dacie namiar jak tam do Was dojechać i chętnie z Wiktorią przyjadę :) jakoś podmiejskim autobusem pewnie z PKSU prawda? damy radę :)

do nas najlepiej 8 można dojechać musisz koło politechniki wysiąść i już masz nas w zasięgu ręki :)
 
Do góry