reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
O tych paniach tez nic milego nie slyszalam, na szczescie ja u nich nie bywalam...

a moze Wasinski przyjmuje i na kase i prywatnie w przychodni kolo bylej WSI.
 
Hm... U Wasińskiego ja kieeeedyś byłam na kasę,ale tylko raz,więc za wiele podpowiedziec nie moge. ;-) Moja kuzynka chodzi teraz do niego w ciąży,ale prywatnie i też go poleca. :tak:
Ja obstawiam na lekarza o nazwisku Rut. :tak: Sama do niego chodze. :-p Przyjmuje kolo postoju taxowek przy Biedronce na Podgórnej. :tak: :-)

A nie polecam pani Cegielskiej. :baffled: :baffled: :baffled:
 
Witam!
Ja od kilku dobrych lat chodze do dr Roberta Wasińskiego i jestem bardzo z niego zadowolona, teraz planuje ciąże i chce żeby to własnie on ja prowadził, mam do niego pełne zaufanie jeszcze nigdy sie na nim nie zawiodłam i mam nadzieje, że tak zostanie. Przyjmuje na kase chorych i prywatnie namiary 068-328 25 33 ul. Podgórna 21A/20 oczywiście Zielona Góra
 
Hm... U Wasińskiego ja kieeeedyś byłam na kasę,ale tylko raz,więc za wiele podpowiedziec nie moge. ;-) Moja kuzynka chodzi teraz do niego w ciąży,ale prywatnie i też go poleca. :tak:
Ja obstawiam na lekarza o nazwisku Rut. :tak: Sama do niego chodze. :-p Przyjmuje kolo postoju taxowek przy Biedronce na Podgórnej. :tak: :-)

A nie polecam pani Cegielskiej. :baffled: :baffled: :baffled:


hehe ja też tam chodzę do lekarza ale do tego drugiego :) już ponad 12 lat i dzięki niemu mam 3 wspaniałych dzieci :)
dr Rut jakoś mi nie przypadł do gustu ;/ a poza tym mój najstarszy syn bardzo koleguje się z jego synem :) więc głupio by było :-D:-D:-D
 
hehe ja też tam chodzę do lekarza ale do tego drugiego :) już ponad 12 lat i dzięki niemu mam 3 wspaniałych dzieci :)
dr Rut jakoś mi nie przypadł do gustu ;/ a poza tym mój najstarszy syn bardzo koleguje się z jego synem :) więc głupio by było :-D:-D:-D

Masz na myśli Lacha? Ja chodziłam do niego w ciąży,no i jestem strasznie z niego niezadowolona. :baffled: Jak tylko urodziłam Zuzię,to od razu wróciłam do "mojego" Ruta,hehehe. :laugh2: :-D
 
Nimrodel - a wybrałaś już gina? Mój też jest godny polecenia - A. Bartkiewicz; przyjmuje na NFZ w Aldemedzie na Sulechowskiej, a prywatnie na Botanicznej. Jak chcesz więcej info - pytaj - tu albo na priv:) Albo na następnym spacerze - na wzgórzach za Amfiteatrem, co?;-)
 
reklama
agutkaZG ja właśnie chodzę do Lacha :-) żaden inny nie umiał mnie wyleczyć z niepłodności :baffled: a teraz proszę .... mam swoje robaczki :-D

chociaż nie zapominam o dwóch moich aniołkach(*) :sad:
 
Do góry