reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Myyszaaa nie wiem ile w tym prawdy ale slyszalam ze chlopcy lubia sie rodzic duzo przed czasem albo po terminie. Zreszta prawie wszyscy chlopcy od kolezanek urodzili sie po terminie. Oczywiscie Tobie zycze aby sie urodzil terminowo:-).
A imie macie wybrane?

Agutka jak Zuzia dzisiaj?

MamaFilipa to super , lepiej miec anioleczka niz diablatko hi hi
 
reklama
Agutka my też jakiś czas temu przerabiałyśmy jelitówkę. Teraz to jeszcze masz luzik. Zobaczysz co się dzieje w przedszkolach:szok: Jedno dziecko zachoruje i później cała grupa się rozkłada oczywiście w różnych dniach i tak to trwa tydzień albo i dłużej. Takie uroki bycia w grupie:-( I nie wiem co to za lekarka tobie powiedziała że do 5 roku życia. Skąd ona to wytrzasnęła?? Przecież nawet dorosłych dopada. Mój bratanek miał 10 lat jak go dopadło, wymioty i biegunka, wszystko na raz przez 3 dni:baffled:
U takiego malucha trzeba uważać bo szybko się może odwodnić.

Mysza ja jak leżałam na patologii to lekarz chyba bardzo chciał żebym urodziła w walentynki bo cały dzień mnie trzymał pod kroplówką, niestety nie udało się, urodziłam 4 dni później. I było to 2 tygodnie po terminie:szok:

Jak ja się cieszę że już weekend. Wreszcie chwila wytchnienia. Uwielbiam moją pracę, ale cieszę się że mam chwilę żeby nacieszyć się dzieckiem i trochę zwolnić tempo:cool2:

Weronika ma w poniedziałek 3 urodzinki, poszłam z nią dzisiaj do miasta, wydać trochę kasy, na rachunki oczywiście, ale zaszalałam, nie:sorry:, i zabrałam Werkę do sklepu z zabawkami. Chciałam jej kupić ośmiornicę Play Doh ale moje dziecko wybrało sobie ... komplet: szczotka, zmiotka, szufelka i mop:-D I teraz chodzi i sprząta. Mała pomocnica mi rośnie:-D Wie co ją czeka życiu i już się przygotowuje;-)

Przepraszam że tak mało piszę, ale tygodniu bardzo mi się nie chce:no: I chodzę spać po 21 bo budzik dzwoni o 5 a ja jestem śpiochem i muszę się wysypiać:rofl2:

Teraz idę wstawić pranie i wypić herbatkę bo jakoś mi zimno dzisiaj.
Jutro chcemy zabrać Weronikę do kina na bajkę o wiewiórkach. Ciekawa jestem czy wysiedzi, ale jak na razie pomysł się jej podoba:tak:
 
WerEla ja napisalam ze tego rota to do 3 lat maja prawie wszystkie dzieci a Agutka mnie poprawila ze do 5.
I nie chodzilo ze tylko do tych lat dzieci choruja ale ze do tych 3-5 prawie wszystkie sa juz po ;-). Czytalam ze zdaje sie ponad 90% dzieci wlasnie w tym wieku to przeszlo. No i pewnie ze doroslych tez to chwyta.
Jesli Agutka mysli inaczej to mnie poprawi bo napisalam za nas obie.
 
witajcie

ojej Agutka co ja czytam :-( biedna malutka
dawaj jej duzo do picia,kurcze szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Myszaaa znam ten bol
przenosilam obie panny moje
Hanie chcialam urodzic 1 listopada bo maz mial urodziny i nic
4 listopada bo maz mial imieniny i nic:-D
Hana urodzila sie 10listopada prawie w 42tc...jak jej siostra:-D

kochane wklejalam kolezanka co wczoraj w h&m tutaj kupilismy malym
byly takie promocje ze ino z polek sciagalismy:szok:

pokaze wam najbardziej szokujace rzeczy za szokujace ceny a przy okazji moje panienki ;-)


plaszczyk na wiosne/jesiec (za ok.25zl :szok::szok:

zimowa kurtka alaska tez za ok.25zl :szok::szok:


Hanusi takie cus na glowke do sukienki :-D

jakosc zdjec niezbyt dobra ale mialam tak jasno w domu dzisiaj ze z lampa zle a bez lampy tez

no to mykam i mowie dobranoc
buzka
 
Hej no nie pocieszaj mnie Lilka:-D ja póki co mam nadzieje że w terminie ale jak to sie mowi całe 9 miesięcy się nie dłuży jak te ostatnie tygodnie:-)

Hihihi mówisz że nas na zakupy zapraszasz:-D
 
Kinuś przepaszam widocznie źle zrozumiałam:-( Ale już wszystko jasne.

Agutka i co z Zuzią. Mam nadzieję że już zdrowa. A jak reszta rodzinki??

Lilka zakupy bombowe, a ceny jeszcze lepsze. To zobacz jaką oni mają marżę na tych ciuchach:szok: Skoro później za groszę sprzedają a jeszcze mają zarobek.
Ale muszę powiedzieć że mieszkanko masz cudne, i chyba ogromne;-)

A ja szykuję się wreszcie do fryzjera a później na zakupy, bo trzeba kupić ciasto i świeczki, w sumie nikogo nie zapraszałam ale Werka chce tort i świeczki:-D No i jak ktoś przyjdzie to nie będzie mi głupio że nic nie ma:-D

Miłego dnia życzę:-)

Mysza pozostaje cierpliwie czekać:tak:
 
Witajcie :)
dzisiaj ciężka nocka była :) nawet nie liczyłam ile razy Lidka wstawała w nocy :) a to przytulić a to jeść a to sama nie wie co :) wiec chodzę dzisiaj jak cień ;( ale wystarczyło że z rana dostałam dużego śmieszka i już sie humor poprawił :)
tylko na krótko bo już niedługo będziemy same przez 3 tygodnie :( mój mężulek wybywa :( nie wiem czy sie cieszyć czy płakać :) chyba trzeba będzie rówież wybyć z tych czterech ścian ;)
Lilka śliczne ciuszki i to naprawdę za niewielką cenę :)
Mysza znam ten ból :) z resztą byłaś na bieżąco w moich ostatnich tygodniach :)
WerEla a propo fryzjera to mi też by sie przydał :) baw się dobrze :)
 
WerEla nic sie nie stalo :-).
I masz racje lepiej miec cos w zapasie bo nigdy nie wiadomo czy ktos sie nie zjawi.

Lilka ciuszki ekstra i to za takie pieniadze, po prostu nic tylko kupowac.
 
No i jestem brunetką:-D Muszę się przyzwyczaić do nowego koloru i iść koniecznie na solarium bo buzia bardzo blada przy brązie:-(

Tort kupiony, i świeczka z kubusiem i girlanda do powieszenia na ścianę i fontanna do tortu też jest:-D Jeszcze jakieś zakupki później zrobię. Jutro przyjdzie moja przyjaciółeczka z mężem i synkiem miesiąc młodszym od Werki więc będzie wesoło.
W tym roku urodzinki takie byle jakie, ale za rok zrobię jej już wreszcie w sali zabaw. Gości do domciu nie chcem zapraszać bo u mnie nawet nie ma gdzie usiąść:-(

Pogoda piękna, choć trochę zimno. Ale jest słonko i krokusiki rosną, kobietki, wiosna idzie:-)

MamoFilipa szkoda że zostajecie same na tak długo. Ale moze jakoś odpoczniesz i nie będzie tak źle. Ja też zawsze się martwiłam że będzie ciężko jak Marcin gdzieś jechał, ale muszę ci powiedzieć że było super bo byłyśmy same i mała nic nie wymuszała. A jak będziesz miała ochotę wyjść do fryzjera to ja służę pomocą i mogę zostać z Twoją córcią. Pamiętaj że jak ty będziesz się dobrze czuła to dziecko to też odczuje. Nie można zapominać o sobie i poświęcać się zupełnie dziecku. Tobie też się coś należy:tak: Więc gdybyś miała ochotę maluszka zostawić na chwilę to ja bardzo chętnie pomogę. Wiem że to trudno przychodzi, rozstanie z dzidzią, ale trochę relaksu wyjdzie tobie i reszcie rodzinki na dobre;-)
 
reklama
WerEla ja napisalam ze tego rota to do 3 lat maja prawie wszystkie dzieci a Agutka mnie poprawila ze do 5.
I nie chodzilo ze tylko do tych lat dzieci choruja ale ze do tych 3-5 prawie wszystkie sa juz po ;-). Czytalam ze zdaje sie ponad 90% dzieci wlasnie w tym wieku to przeszlo. No i pewnie ze doroslych tez to chwyta.
Jesli Agutka mysli inaczej to mnie poprawi bo napisalam za nas obie.

Dokladnie o to mi chodzilo,Slonce. :tak: :tak: :tak:
 
Do góry