reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

czesc dziewczyny, spotkanko wczorajsze super:-)
ale mysle ze jak bedzie cieplej to bedzie jeszcze lepiej...
w kazdym razie my sie szykujemy na powtorke:tak:


dzis bylismy u moich rodzicow i Kinga sie wyszalala,
pospala i wybawila z pieskami, jakos nam pogoda podpasowala :tak:
nie wiem jak u was ale u mnie im dziecko wieksze tym czasu mniej :baffled:
to pa
 
reklama
Miałam dzisiaj wychodne. tatuś został z dzieckiem więc ja pomaszerowałam do kina z koleżanką i jej mężem na "Lejdis". Kto nie widział to polecam, świetna dawka śmiechu o babskiej przyjaźni:-)
 
witajcie

ooo widze ze spotkanko udane
ajajajjj ale wam zazdroszcze :-)

moja Mila to mega towarzyska dziewczynka to by byla mega szczesliwa ze spotkanka z innymi dziecmi :-) ona tak ciagnie do dzieci ze szok :-)

a my dzis caly dzien na wyjezdzie spedzilismy
bylismy z Hnaia w Helsestasjon-przychodnia dziecieca - i :

dzisiaj o 14 bylismy z Hania na pierwszym szczepieniu
jak sie okazalo tutaj daja szczepionke skojarzona ta 5 szczepien :biggrin2:
ale fajnie
oczywiscie tutaj to jest za darmo

Hania dostala dwie szczepionki w dwa udka...nawet nie plakala tak jak sie spodziewalam,twarda dziewczyna :biggrin2:

wazy juz 5700g i ma 61 cm,czyli od urodzenia wydluzyla sie o 13cm :biggrin2:
waga w normie

tutaj zupelnie inaczej wyglada wizyta z dzieckiem,w Pl raz ciach sprawdza ile dziecko wazy,mierzy,czy jest zdrowe i pac na szczepienie

tutaj trwa to z godzine!!!
minimum 40minut :happy:

najpierw pomiary,potem Hanie na mate i sprawdzanie odruchow,jak podnosi glowke....normalnie extra
potem pytaja sie czy mamy jakies pytania,sami od siebie cos dodaja
podoba mi sie to strasznie

aaaa mowilam o ulewaniu i czy zageszczac mleczko kaszka...odp.-za wczesnie!!! czekac do 4 miesiaca najwczesniej
czyli tak jak zakladalam :happy:

jestem strasznie zadowolona z tej wizyty

31 marca idziemy na kolejne szczepienie i przy okazji bedzie spotkanie dla mam 3 i 4 miesieczniakow z fizjoterapeuta,ktory bedzie pokazywal co wolno a czego nie i takie tam
normalnie bosko :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Agutka dziekuje za mile komplementy pod adresem coreczek :-) no i innym mamusiom tez
to prawda Milcia bardzo mi pomaga przy Hani na ile potrafi,rwie sie do malej ze trzeba uwazac bo chcialaby ja sobie np.ponosic :-D
Hania tez bardzo jest za Mili,wystarczy ze Mila stoi obok,czy do niej podchodzi a ta juz sie smieje od ucha do ucha :-)
a jak Mila sie wyglupia,stroi miny albo sie smieje to Hania sie rechocze :-D:-D
ciesze sie ze zdecydowalismy sie na roznice wiekowa dwoch lat meidzy corkami,naprawde roznica wieku jest super
wierze ze coreczki beda dla siebie najlepszymi przyjaciolkami na swiecie....bede do tego dazyc w kazdym razie :happy:
 
Lilka ale zazdroszcze takiej opieki zdrowotnej, u na to wlasnie byle szybko i oczywiscie szczepic.Niby cos tam u nas patrza ale co z tego jak trwa to pare min.
Ja za szczepionki skojarzone musze placic- no niestety:-(.

WerEla ja tez z checia bym obejrzala ten filmik ale nie mam co zrobic z Kinga, meza duzo nie ma i chyba przyjdzie mi poczekac az bedzie na kasetach do wypozyczenia...:baffled:

Agutka i jak Zuzia? Jest lepiej? A bylyscie u lekarza?
No niech Zuzia szybko zdrowieje...:tak:
 
witajcie !!!
no to ja również chciałabym podziekować za świetne spotkanko :-D Milo było wa poznać - oby takich wiecej :) Mam nadzieję że jak Lidka bedzię ciut wieksza to bedzie ze mną "chodzić" na takie spotkanka :)
niestety nie miałam okazji poznać osobiście i porozmawiać z Wami wszystkimi , ale mam nadzieję że następnym razem sie uda:tak:
WerEla dzięki za cenne rady :) już jestem spokojniejsza o Lidzie :-D
Mysza jeszcze raz dzięki za pamięć o mnie i cynk :)
Miłego dnia !!!!!!
 
Hej
Ja dalej z Młodym w brzuszku:-D Agutka - coś ten 14 się nie zapowiada :-D

Kinka - mała świetna - oglądałam wasze zdjęcia na Naszej Klasie :-D

Lilka - masz świetne córki:-D

Agutka - po opisie na GG widzę że chora mała jest - duuuużo zdrówka dla Was:-D

MamaFilipa vel Dominika - a nie mówiłam że fajnie będzie:-D
 
Myyszaaa dzieki.
Zobaczysz niedlugo bedziesz swojego syneczka tam przedstawiac.
A na ktorego masz termin?

Agutka- no napisz cos jak z Zuzią?
 
No Myyszaaa to zaraz zleci. Ja jak nadszedl ten dzien to spalam cala noc i prawie caly dzien:tak: i poznym wieczorem mnie wzielo... a tak to sie wiercilam w nocy i nie moglam spac.
 
reklama
Myyszaaa - to równe dwa tygodnie Ci zostały! A mi równe pół roku...:)
Od dzisiaj jestem na zwolnieniu - przeziębienie mnie rozłożyło na maksa i wygrzewam w domu dupke;) i brzuszek:)

Pozwoliłam sobie zaprosić kolejną zielonogórzankę na forum - na sierpniówkach jest ze mną Edytka z ZG, może do nas niedługo zajrzy:)
 
Do góry