reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

reklama
Używam kosmetyków Nivea Baby i chusteczek Bambino.
Jak nie wierzycie to zrobię zdjęcie.

Nie mam nic z głowa tylko chce być zdrowa i szukam pomocy wszędzie gdzie jest mowa o PCO.
 
Ja tylko pisze na PCO i tyle. Gdzieś zapytałam się o kosmetyki to już źle. Skąd mam wiedzieć jakie kosmetyki dla niemowlaków są dobre. Tylko takie delikatne mogę używać. Na inne jestem uczulona. Nikt tego nie zmieni. Dermatolog sugerował, ze mam spróbować takich kosmetyków. Tylko muszę sama sobie dopasować. Dlatego piszę tutaj na forum. Wy najlepiej wiedzie co jest dobre. Dzięki temu forum trafiłam na super krem pielęgnacyjny z Nivea Baby. Używam go szczególności do twarzy. Twarz jest gładka, nie łuszczy się. To super kosmetyk.
 
reklama
Do góry