reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

cześć bojąca :-) ja powoli zaczynam czuć się lepiej ale jeszcze nie chcę zapeszać więc cieszę się bardzo cichutko
abed to już pewnie brzuch dźwiga i nic się nie odzywa :wściekła/y:
a za ciebie kochana bardzo trzymam kciuki &&& i ślę fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
a nie myślałaś o tych ziołach które ja piłam?


 
reklama
a jakie piłaś to może i ja spróbuję
nie martw się wszystko będzie dobrze co ja piszę na pewno bedzie dobrze
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Dzisiaj dowiedziałam się, że mam PCO... Mam 22 lata i jeszcze nie czas żebym miała dzieci, ale w przyszłości chciałabym żeby i mnie spotkało to szczeście. Chociaż troche mi przykro, że nie bd mogła zajść w ciąże tak jak inne dziewczyny, tylko pod okiem lekarza. A może to i lepiej ? Pisze teraz do was bo nie mam z kim w sumie o tym pogadać(chłopak daleko...) Mam jeszcze wielki metlik w głowie i nadzieje, że jeszcze utule moją małą prywatną kruszynkę. Pozdrawiam.

P.S. dopiero ucze sie obslugiwac to forum, wiec z gory przepraszam za jakiekolwiek bledy ;p
 
Wiem wiem, ze pozytywne myslenie to polowa sukcesu i juz od dzisiaj nie ma zadnego dolowania sie, tylko radosc z zycia... Poza tym moja pani ginekolog powiedziała, ze kobietki z PCO bardzo ładnie zachodzą w ciąże, więc trzymam sie tej mysli :) Mam pytanko jaimis czy ty również masz PCO ? Jeśli tak to długo się starałaś o dzieciątko ? Jak zaczęło się twoje leczenie ?? Widze, że jesteśmy z jednego miasta :)
 
kosmoska22 haha dosyć że Włocławek to ja jeszcze często bywam w Elblągu który też wymieniłaś :-)
Wiesz ja w sumie nigdy się nie leczyłam, pierwszy raz lekarz z 5 lat przed ciążą mi powiedział że mam najprawdopodobniej pco i że jak chcę zajść w ciążę powinnam zrobić badania i się zacząć leczyć, ale nic z tym nie robiłam, potem 3 lata przed ciążą inny lekarz też stwierdził pco (u mnie tylko na podstawie usg jajników) a w sumie od 5 lat brałam antykoncepcję a najczęściej dianę35 i brałam po kilka miesięcy nie robiąc przerw bo pracowałam z facetami i miałam do dyspozycji tylko toitoi to nie chciałao mi się bawić w @ No i jak zaszłam w ciążę to przez tydzień myślałam że to grypa żołądkowa :-D jeden lekarz stwierdził że mogłam na tyle unormować ciągłym braniem diany i zajść w ciążę a drugi że nie:-D Ale grunt że mam ślicznego synka - dziecko niespodzianka:-D A plany dzidziusia to bliskie plany czy odległe?
 
reklama
No prosze jaki zbieg okoliczności :-) Ja daje sobie jeszcze tak mniej wiecej 4-5 lat na ciąże, także jest jeszcze czas na uregulowanie tego ustrojstwa. Podbudowałaś mnie swoją historią, naprawde:-) Teraz juz wiem, że wszytsko bedzie dobrze. Ja narazie dostałam Spironol na objawy(niestety mnie dopadły), niedługo wybieram się na badania a potem jakas niskodawkowa antykoncepcja. Moja pani doktor stwierdziła, że jeśli nie mam jeszcze w planach ciąży to nie bedziemy mnie mordować dużymi dawkami... Ale się ciesze, że zalogowalam się na tym forum:) W grupie raźniej:-D
 
Do góry