reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

dziewczynki może my powinnyśmy założyć nowy wątek :-) pos-ówki w ciąży albo mamusie ;-) a bojąca dołączy do nas w przyszłym miesiącu :-) tak coś czuję :-) żebyśmy wiedziały co u nas:-)
 
reklama
no wreszcie zagladnelam na watek :D i same dobre wiesci :D jeszcze troche i ja sie zaczne starac hehehehe juz normalnie X stawiam w kalendarzu i dni odliczam do staran :D heheheh kasia gratki :) bedzie dobrze napewno zamartwianie sie nie pomaga bo fasolek badz fasolinka (;]) tez odczuwa wszystko to co ty :) &&&&&& zacisniete za was wszystkie i zeby wam te 9 mcy minelo bez przygod :*

@ Abed: ty juz marudzisz ze sily nie masz na bb??? ;] poczekaj poczekaj juz nie bawem nie bedziesz miec czasu zeby sie...w spokoju i zalatwic heheheh jak zostawalam sama z mloda to pare razdy sie zdarzylo ekhhmm niezdazyc na siusiu :/:(( no ale jak na (o)(o) wisiala to nie maialam nawet jak pojsc hehehehe bylo wesolo heheh ale juz mi sie teskni bardzo do takich rzeczy :)
 
nie marudzę a przynajmniej się staram :-) ale jak coś męczy nie można wziąć tabletkę, w pracy się siedzi 9 h i udaje że wszystko dobrze... i jeszcze mam świadomość że powinnam dbać o to co jest w środku... to mi się nic nie chce jak wracam do domu :-( ale jak mnie żadne choróbsko nie bierze to jest ok :-)
 
dziewczynki może my powinnyśmy założyć nowy wątek :-) pos-ówki w ciąży albo mamusie ;-) a bojąca dołączy do nas w przyszłym miesiącu :-) tak coś czuję :-) żebyśmy wiedziały co u nas:-)

Wątek by się przydał bo coraz tu lepiej:)

Witajcie dziewczyny.
Zauważyłam ten wątek dopiero wczoraj. Kilka lat temu tez mi powiedziano, że prawdopodobnie mam PCO (późne @ itp.)

Zapisuje się do Was bo ostatnio bardzo powiało tu optymizmem. Jestem na etapie regulowania @ luteiną i wypatrywania w cyklach owulacji, ale póki co cisza.
Mój pierwszy Aniołek (od razu po dstawieniu anty, raczej zaskoczenie) odszedł w 11 t.c. kilka miesięcy temu. Staramy sie od dwóch cykli, ale póki co nic......
Trzymam kciuki za zafasolkowane :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witajcie kobietki :-)
witaj Kruszka, fajnie że postanowiłaś do nas dołączyć i od razu zaciskam kciuki za twoje II &&&
kochane ja też mam lenia ale to chyba bardziej ze zmęczenia, jakoś w ogóle nie mam siły :szok: a dziś wreszcie idę do gina więc proszę o kciuki
pozdrowionka
 
reklama
Do góry