reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

ja mam nadzieje ze pourlopowe niespodzianki sie tu pojawia:D a ja nadal czekam na skierowanie:/ ciekawa jestem czy torbiel sie wchlonie czy jeszcze bardziej go wywali:/ znajac moje "szczescie" wchlonie sie i nie dadza lekow jak to tutaj bywa...bo jak nie widac to niby co maja leczyc ehhhh
 
reklama
azorku mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i po twojej myśli a co do pourlopowych niespodzianek to u mnie na pewno nie :-( bo owulki nie było ale trzymam mocno kciuki &&& za pozostałe!!!
 
Kasia.natka dziekuje :)
o pierwsza ciaze walczylam jakies 9-10mcy a o druga ok 3 lat ....niby sie specjalnie nie staralismy ale zero zabezpieczenia ze tak powiem i jakos takos amelkowna nam sie udala:) wiem ze i u was dziewuszki tak bedzie. my prxestalismy myslec o dzidzi i 2 miechy pozniej byla fasolka :) sle do was pozytywne fluidy ~~~~~~~~~~~~~~~~ :D
 
Witam dziewczyny... Mogę dołączyć??? byłam ostatnio u gina, przez brak miesiaczki przez kilka mies po odstawieniu tabsów... Zrobila mi USG i powiedziala ze brak ciazy a na okres sie nawet nie zanosi, bo moje jajniki zaprotestowały i nie śpią... Mam zrobić badanie prolaktyny ale czy to nie ma znaczenia w ktorym dniu skoro od kilku mies nie mam okresu??? dopiero po badaniu ustali leczenie.. Boje się że mogę nie mieć nigdy dzidzi... A Kasia.natka kojarzę Cie ze staraczek.. Sama nie jestem juz staraczką bo skoro nie ma owulacji to dupa wiec chcialam dopisać się do Was jeśli mogę(pomimo ze nie wiem czy mam zespół policystycznych jajnkow)??? zyczę szybkiego zafasolkowania...
 
witam pourlopowo :-)
azorku łapię te twoje fluidki i oby zadziałały :tak:
madziulku witaj, żeby być na staraczkach nie trzeba się starać dosłownie więc jeśli tylko chcesz i dobrze się tam czujesz to zapraszam a co do badania prolaktyny to moim skromnym zdaniem w twoim przypadku nie ma znaczenia kiedy zrobisz, a czy dostałaś coś na wywołanie? a jakieś inne badania? tutaj oczywiście miło nam będzie cię gościć i zapraszam w imieniu pco-wiczek ale...czy coś u ciebie wskazuje na pco ;-)
 
Kasia wiesz co jak narazie kazala mi zrobic prolaktyne i nic wiecej... Zobaczymy co mi powie jak pojde na wizyte... Doszukuje sie wszystkiego co zwiazane z bakiem okresu itd wiec skoro nie mam okresu to sie nie staram wiec przez to jestem tutaj... Jedyne oznaki to brak miesiaczki i kilka kg wiecej( a zawsze bylam szczupla) pozyjemy zobaczymy....
 
madziulku to życzę ci żebyś nic nie znalazła i szybko zobaczyła swoje II :tak: może być mnóstwo powodów braku @ więc badaj się kochana a ja trzymam &&& za ciebie
witaj kamccia :-) miło że do nas dołączyłaś - razem raźniej! mam nadzieję i życzę ci tego z całego serca że w końcu ci się uda!!!
 
reklama
Do góry