reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zespół policystycznych jajników

reklama
I znowu nastała cisza :-( dziweczyny: medeuska, trix, poldi, bojąca gdzie wy jesteście?? bojąca ty dawno nic nie pisałaś co u Ciebie?? jeśli tu zaglądasz to napisz co u Ciebie ??
 
właśnie! abed może tobie uda się do kogoś dotrzeć :wściekła/y:
ja zaczynam urlop!!! więc trochę mnie nie będzie ale cały czas trzymam za was kciuki &&& i proszę o to samo :*
 
Trzymam mocno :-) miłego urlopu :-) i owocnego... ja wyjeżdżam za tydzień więc też mnie nie będzie dość długo
 
abed ja jestem czasami ale ostatnio za bardzo sie tym wszytkim stresuje i troche musze przestac myslec o tej ciazy tak intensywnie dlatego tez troche mniej tu zagladam...wzielam recepte na leki na 4 miesiace i na monitoring na razie nie chodze....w tym cyklu test lh pokazal mi ze jest owulka a gin ze zadnego pecherzyka nie ma i nie bylo wiec sie zdolowalam bardzo i jutro dostane okres nowy cykl i zobaczymy czy bedzie szczesliwy;)) oby!!!:))za was tez trzymam kciuki;)
 
no trzymam kcuki :-) żeby @ nie było :-) ja się spodziewam w piątek ... na razie nie wygląda żebym była w ciąży... wszystkie objawy nadchodzącej @...
 
dziewuszki ja za was kciukaski trzymam caly czas:) zagladam tu ale jakos weny mi brak na pisanie...ja nadal czekam na skierowanie do szpitala...dzwonilam to mi powiedziano ze nawet 6tyg moge czekac :O masakra jakas:/ Abed moze jednak @ nie bedzie??? ja tez mialam objawy jak na @ a wyszly dwie kreski na tescie :D trzymam kciukaski aby i u was dziewuszki bylo tak samo :)
 
ja czekałam kiedyś na wizytę u neurologa 3 mc tu :-( więc niestety trzeba czekać...

Ja też mam nadziej na dwie kreski w końcu :-) tylko jak długo muszę czekać...
 
cześć dziewczyny zaglądam tu prawie codziennie ale nie pisze bo umnie bez zmian, dopiero we wrzesniu rozpocznę starania o fasolkę , abed mam nadzieję , że ci się udalo i będą dwie II
 
reklama
witajcie kobietki
ja wciąż urlopowo ale pogoda się popsuła więc uciekliśmy z nad jeziora i teraz rodzinkę zaliczamy
u mnie cisza tzn. tempka ani drgnie więc ten cykl beznadziejny, bezowulacyjny, stracony...nie będzie rocznicowej niespodzianki :( oby się szybko skończył bo dupka nie brałam
trzymam za was &&&
 
Do góry