reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
No właśnie tu pediatry nie ma bo jest całkiem inny system zdrowia, tylko ogólny lekarz a do niego się idzie tylko jak dziecko jest chore. Są takie miesięczne wizyty żeby zważyć dziecko i pogadać ale to z taką "health visitor", nawet nie pielęgniarką , a że ja nie szczepię dzieci to i na te spotkania nie jestem zaproszona a jakoś zawsze zapominam kiedy one są. Jak się chce do neurologa to on musi dać skierowanie do niego a wtedy trzeba czekać parę ładnych miesięcy. Szymek kręci się dookoła własnej osi na plecach. Teraz siedzi w bujaczku i się wychyla do przodu ale jak go posadzę nawet z oparciem na plecy to leci na twarz. W skoczku fisher price u koleżanki wczoraj się nie podbujał nogami tylko sobie siedział i bawił sie zabawkami, a dziś ona filmik dała jak jej 6 miesięczne dziecko podskakuje w tym.
 
No właśnie tu pediatry nie ma bo jest całkiem inny system zdrowia, tylko ogólny lekarz a do niego się idzie tylko jak dziecko jest chore. Są takie miesięczne wizyty żeby zważyć dziecko i pogadać ale to z taką "health visitor", nawet nie pielęgniarką , a że ja nie szczepię dzieci to i na te spotkania nie jestem zaproszona a jakoś zawsze zapominam kiedy one są. Jak się chce do neurologa to on musi dać skierowanie do niego a wtedy trzeba czekać parę ładnych miesięcy. Szymek kręci się dookoła własnej osi na plecach. Teraz siedzi w bujaczku i się wychyla do przodu ale jak go posadzę nawet z oparciem na plecy to leci na twarz. W skoczku fisher price u koleżanki wczoraj się nie podbujał nogami tylko sobie siedział i bawił sie zabawkami, a dziś ona filmik dała jak jej 6 miesięczne dziecko podskakuje w tym.
jeszcze 1,5 tygodnia temu u nas było identycznie, teraz już 'usiedzi' jakieś 15-20 sekund (na samodzielne siedzenie dziecko ma czas do końca 10 miesiąca)
 
mimo wszystko ja bym nie czekała, wiesz ja lekarzem nie jestem, niech na wszelki wypadek specjalista sprawdzi czy na pewno wszystko jest OK:)
 
a u nas dziwny sposob poruszania opracowala Gabi siedzi i podnosi pupe opiera sie lekko dłonmi i do przodu i na boki czy to wstęp do raczkowania??
 
dziewczyny, po raz pierwszy pokazało się odparzenie! sudocrem i inne masci nie pomagają :(

nataliak dlaczego przeniosłaś mój post z pielęgnacji? bynajmniej nie jest on o rozwoju dziecka
 
Ostatnia edycja:
czytałam wcześniej, że waszym maluszkom śmierdziało z buźki u nas tez był ten problem, mały dostał lek i po jednym dniu przeszło :):)
 
reklama
Do góry