reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

reklama
Asteria - nie herbatkę - wodę koperkową (gripe water), to taki preparat z wyciągiem z kopru i dwuwęglanem sodowym. Podaje się tego jedną łyżeczkę do 6 razy na dobę. No ale gdyby mały urodził się w terminie to miałby ju z miesiąc, wiec nie sądzę, zeby mu zaszkodziła...
 
ha Strzyga zazwyczaj pod sam koniec jego ataków już i ja płakać zaczynam, wtedy stery przejmuje tatuś;-) Płaczę bo kręgosłup mi wysiada przy małym, mam dość tego kwękania jego i szkoda mi go.
 
Ja też bym nie wiedziała gdyby nie P. On tak ma, że musi wyszukać najlepsze możliwe rozwiązanie, bo standardowe mu nie wystarczają ;)

Pewnie też bym dawała herbatkę, ale raz że dziecko musi jej wypić sporo, a wody koperkowej tylko jedną łyżeczkę, więc łatwiej ją podać zbuntowanemu i obolałemu maluchowi. A dwa, że jednak skuteczność mniejsza niż przy wodzie ;)

Swoją drogą - patrząc na Tymka w tej chwili (spokojnie śpi i się nie pręży) mogę z czystym sumieniem wodę koperkową polecić. ;)
 
W aptece. Wygląda tak, kosztuje ok 15 złotych. ;)

1024-gripe-water-plyn-150ml_0_b.jpg
 
Strzyga w której aptece?? Bo ja szukałam wszędzie i zawsze mi mówili że wycofana ta woda chyba jest bo w hurtowniach nie mają. W aptekach internetowych też nie znalazłam, wszędzie jest chwilowo niedostępna :no:
 
reklama
od kiedy pracuję w aptekach- ZAWSZE był problem z dostaniem tej wody:-) chyba jest bezcenna, choć sama nie mam z nią doświadczenia-trzeba szukać, prosic o zamówienie:tak:. Poprostu pojawia sie i tak samo szybko bez przyczyny znika z hurtowni-pewnie cos u producenta w produkcji-bo to olejki eteryczne, moze na produkcję sezonowość wpływać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry