reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Moje dzieciątko nadal chore chociaż po zachowaniu to zdrowy jak byczek:nerd:.
Kaszel ma nadal, nie może tego odkrztusić porządnie a ten zinnat to sie nadaje o kant d*** wytrzeć:sorry:.
W piątek idziemy do pediatry- ciekawe co teraz wymyślą....:angry:, bo mi już ręce opadają na ten kaszel jego...












 
reklama
Moje dzieciątko nadal chore chociaż po zachowaniu to zdrowy jak byczek:nerd:.
Kaszel ma nadal, nie może tego odkrztusić porządnie a ten zinnat to sie nadaje o kant d*** wytrzeć:sorry:.
W piątek idziemy do pediatry- ciekawe co teraz wymyślą....:angry:, bo mi już ręce opadają na ten kaszel jego...



Kochana podobno dobry jest Pulmex Baby
PulmexŽ Baby ale to od 6 msc, może lekarz powzoli Wam użyć tego wczesniej, a na ulotce profilaktycznie zabronili mniejszym dzieciom tego stosować. Może sprirytusikiem go smaruj po pleckach a potem lekko oklepuj plecki, żeby wydzielina się lepiej odkrztuszała.
 
pulnex jest prawdopodobnie taki sam pulneo kt óre brał(nie pomogło) a także elofel który tez nie pomógł ale przy wczesniejszym kaszlu, bo to 2 raz juz.
ten zinnat to antybiotyk takze syrop najwyzej po leczeniu antybiotykowym dodatkowo daje mu tantum verde i wit C:eek:
 
Ostatnio na opakowaniu kaszki mlecznej czytałam skład.
Mały jest na mmlekozastepczym (pepti) wiec kaszka odpada tak?

Jak bedzie z urozmaiceniem diety u was?

na małego czeka juz słoiczek pierwsze jabłuszka...:-)
 
Ostatnio na opakowaniu kaszki mlecznej czytałam skład.
Mały jest na mmlekozastepczym (pepti) wiec kaszka odpada tak?

Jak bedzie z urozmaiceniem diety u was?

na małego czeka juz słoiczek pierwsze jabłuszka...:-)
Są kaszki z mlekiem (odpadają) i bez mleka. Różnica jest taka, że mleczno-ryżowe zalewasz wodą, a zwykłe ryżowe mlekiem :tak:

Czytaj też dokładnie skład na słoiczkach, bo wiele dań zawiera mleko. Podobno w śladowych ilościach i można je podawać przy skazie (info z netu, nie od lekarza!), ale ja tam wolę wybierać te bez dodatku mleka.
 
a ja dzisiaj bylam na pobieraniu krwi ... i powiem ze jestem dumna z synka :) pobierali z palca i pisnal tylko przy wkłuciu a pozniej sie smial :) zdolniocha moj malutki :-D nie to co matka panikara :-p
zazdroszcze ;-);-)Antek 2 razy miał pobierana i darł sie strasznie. nie ma sie co dziwic to nic przyjemnego
 
wyjątkowa możesz podawać np kaszki ryżowe lub kukurydziane :)) nie wolno mleczno-ryżowych i mleczno - kukurydzianych :))
 
na twoim miejscu poprosiłabym o jakiś lek do inhalacji np pulmicort. Może to drogo wychodzi bo trzeba kupić inhalator ale wydaje mi się że może okazać się skuteczniejsze :))
 
Ostatnio na opakowaniu kaszki mlecznej czytałam skład.
Mały jest na mmlekozastepczym (pepti) wiec kaszka odpada tak?

Jak bedzie z urozmaiceniem diety u was?

na małego czeka juz słoiczek pierwsze jabłuszka...:-)


Witam.Moj synus ma 3m i 3 tyg. i tez ma skaze bialkowa,pije BEBILON PEPTI.Daje mu pomalutku jabluszko i marcheweczke na przemian,kaszki pediatra kazal dawac ryzowe,albo ryzowo kukurydziane.Dodaje sie do BEbilonu ok2 lyzek stolowych.Osobiscie polecam tez SINLAC NESTLE,specjalna kaszka dla dzieci ze skaza.nie jest tania,ale pyszna bo sama ja jadlam jak jeszcze karmilam piersia.Cena jest troche dołujaca,ale nirstety nie ma za bardzo wyboru,a po ryzowych kaszkach boje sie ze maly bedzie mial problemy z kupka...a Sinlac jest z maczki chleba swientojanskiego. Pozdrawiam i powodzenia
 
reklama
Witam.Moj synus ma 3m i 3 tyg. i tez ma skaze bialkowa,pije BEBILON PEPTI.Daje mu pomalutku jabluszko i marcheweczke na przemian,kaszki pediatra kazal dawac ryzowe,albo ryzowo kukurydziane.Dodaje sie do BEbilonu ok2 lyzek stolowych.Osobiscie polecam tez SINLAC NESTLE,specjalna kaszka dla dzieci ze skaza.nie jest tania,ale pyszna bo sama ja jadlam jak jeszcze karmilam piersia.Cena jest troche dołujaca,ale nirstety nie ma za bardzo wyboru,a po ryzowych kaszkach boje sie ze maly bedzie mial problemy z kupka...a Sinlac jest z maczki chleba swientojanskiego. Pozdrawiam i powodzenia
No tak, tylko, że Sinlac to nie jest taka zwykła kaszka. Owszem, jest bezpieczna dla dzieci z alergią pokarmową, ale jej główna cecha to kaloryczność i podaje się ją dzieciom z niedowagą.
Ja bym się bała, że dzieci utuczę :sorry:
 
Do góry