reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Hej
WRESZCIE doczekałam się wyników z IgE białka krowiego, które robiłysmy w pt...
No i s tego co laborantka mówiła przez tel to wychodzi na to że skazy nie mamy :-)
chociaz szczerze to ona ledwo ten wynik potrafiła odczytać...
Mówi że ona się na tym nie zna... :eek::-D "Nieważne" że przy badaniach laboratoryjnych podawane sa normy i to kwestia logicznego myślenia... :sorry:
No ale tak jak mi czytała to chyba nie ma tej skazy - bede wiedziała na bank jak jutro moja mama odbierze ten wynik...
Tak więc to AZS prawdopodobnie ma inne podłoże...
Pytanie tylko jakie...? powodów moze być przecież wiele... :sorry:
 
reklama
bylysmy u lekarza i mala dostala kremik na twarz, takinawilzajacy i podobno wysypka ma przejsc...a na kaszelek inchalator....powiedziala, ze nie mowi, ze mala ma astme, ale kaszelek brzmi tak i, ze powinno jej pomoc..juz widze co sie bedzie dzialo z tym inchalatorem.... :sorry:
katrenki jak malutka nie będzie chciała maski to jej ją odłącz i tym wężykiem jej koło buzi jeździj :tak:
 
U nas dziwna sprawa. Dziecko me przestawilo sie z kilku kup dziennie na jedna. I to taka ze dzis miala pelna pieluche kupy - doslownie cala pomaranczowa od jednego konca do drugiego, do tego cale plecy az do ramion :szok: ... Ale szczerze powiem, ze wolalam kilka kup dziennie, bo przynajmnie ubranka nie byly zakichane ;-)


Hehe u nas jakos 1,5 tygodnia tak jest, raz a do vivatu i od razu wanna :-D:-D
też wolałam kilka mniejszych, ale ciesze sie ze jest jakakolwiek codziennie :laugh2:
 
Mamuski,
jak "wyglada" ząbkowanie?
Maly dzis marudzi i placze, nie to dziecko...:-(
Goraczki nie ma, a za to dolne dziaselko, tam gdzie maja byc jedynki ma takie "wyzsze" niz reszta dziasla i ma w tym rejonie 2 symetryczne biale kropki, jakby sie mialy pokazac zabki...:-( Do tego slina na maxa...
Czy to mozliwe ze to zabki?
Wy mi nawet nie mówcie o ząbkowaniu! U nas też już się zaczęło. Był jeden taki tydzień, że myślałam, że z domu ucieknę! Młode wyły bez przerwy, na raz, w dzień i w nocy. A ja razem z nimi.
Lena jeszcze jakoś spokojnie to przechodzi. Popłacze trochę, ślini się, gryzie i tyle. Ale Olga - masakra! Gorączka + wycie + hektolitry śliny + gryzienie + brak apetytu (300 ml na dobę). Byliśmy z nimi nawet u pediatry i ta powiedziała, że to może iść falami i potrwać nawet kilka miesięcy. Odpukać na razie wszystko się uspokoiło. Mają czasem takie dni, że płaczą, nie chcą jeść, a ja tylko chodzę i śliniaki wymieniam. Ale mija im to, więc póki co ząbków się nie spodziewam. Oby jak najpóźniej!

Na ataki ząbkowania polecam mizianie dziąsełek smoczkiem (moje to kochają) i żel Bobodent. W ekstremalnych sytuacjach czopki Viburcol N.
 
u nas tez chyba zabkowanie się zaczyna mały płacze non stop gryzie rączki-bo gryzaka nie chce-no i sllini sie...na dodatek je mało a czesto nie wiem czy to przez to...
 
u nas tez chyba zabkowanie się zaczyna mały płacze non stop gryzie rączki-bo gryzaka nie chce-no i sllini sie...na dodatek je mało a czesto nie wiem czy to przez to...

moze to bardziej skok rozwojowy? jak slini sobie raczki moze sie uspokaja w ten sposob albo pokazuje ci ze jest glodny?:sorry:
 
reklama
Do góry