reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

dziewcznyki spokojnie ;] ;] nie czepiajmy sie słówek bo czasem piszac nie piszemy dokladnie wsyztskiego <szczególnie ja gubię słowa ;) >
;P

pozatym Paweł mleka nie pije juz dostaje tylko kasze z produktów dla "maluchów" kiedy zrobilam manne na mleku "normalnym" i pił nie odczulam zadnej roznicy w jedzeniu tego i np "bebiko" ;]

ja mam nan 2ar do oddania :( i nei mam komu moze wy macie jakies znajome czy cps ??
 
reklama
hehehe Kasiula to starosc bo do niedawna mogłam pić mleko, gotowane, niegotowane itd a od jakiegos czasu kawa z mlekiem nie robi mi dobrze na zołądek, mam wzdęcia itd. To kiszki mi sie postarzały!!! :) Wczesniej tego nie miałam:)
 
Ale dyskusje :)

A dziewczyny próbowałyście melka HIPP - moja Hania nigdy nie piła mleka modyfikowanego - ale słyszałam że HIPP jest bardzo dobry, najmniej słodki ze wszystkich i dobrze przyswajany przez dzieci. Jak ktoś ma problemy z brzuszkiem to z probiotykiem a jak ne to ten zwykły. :)
 
No właśnie. Rozglądałam się za mlekiem innym i nie było żadnych 3 AR, znalazlam Bebilon z probiotykami 3 i moze ten kupić? Albo coś innego z probiotykami? Pomoże na te wymioty i cofanie się, czy te probiotyki to pic na wodę?
 
MOże spróbuj ten hipp - jeden jest z probiotykiem + prebiotykiem. Tylko trzeba uwazac nie podawać go odrazu za duzo, bo moze wywołaś biegunke u niektórych dzieci. NAjlepiej podawać go na przemian z tym drugim HIPP BIO.

Ja słyszałam o nim same dobre rzeczy, Jest bardzo podobny do enfamil - tylko dużo tańszy.
 
reklama
Ja mam Enfamil od ... lat :-D, zaczęła Hanka i tak do tej pory... Gocha go też pochłania... ja jeszcze od czasu do czasu próbuję przemycić.. Candii 3 jest już płynne i na kakao wg mnie super ;-)
 
Do góry