reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

reklama
kremy od razu zdziałały cuda + zmiana na nutramigen który wyleczył. Dzisiaj wcina juz krowie mleko i wszystko inne.

No właśnie. Gdybyś nie zmieniła mleka to podejrzewam ze zmiany skórne sie pojawialy. A słuchaj twoj synek już wogole nie ma zmian skornych?? Czy pojawiaja sie jak dostanie za dużo mleka itd??


Dziunka masz racje ;-)
 
Ja nie chce mojej Hani męczyć, a broń boże jej zaszkodzic.
I mam taki plan, że narazie nie będe zmieniala jej kaszek (robione sa na wodzie, ale w skłądzie mają mleko mod). Poczekam czy maść pomoże, jak plamki zniknał to będe ją dokładnie obserwowała, po czym ewentualnie jej wyskoczyła. Bo teraz nie mam żadnej pewności.
Oczywiście całej rodzinie powiem - że koniec dawana wszystkiego Hani do spróbowania :)

Zdaje sobie sprawdę że jeden jogurt może uczulić a drugi nie - taka głupia nie jestem ;)

Mam nadzieję że wszytsko się wyjaśni i znikną plamki, naszczęscie nie są duże, ani obszerne!
 
on w ogóle miał bardzo mało i rzadko zmiany - jedynie po czerwonym placuszku na łydkach, za to miał bardzo twarz zmienioną, jak go wywaliło to tylko raz ;/. Wiesz - polakierowane poliki, okropna ciemieniucha az na brwiach..... po kremach zniknęło max w 2 tyg. teraz nie ma juz nic na nóżkach. poliki ostatnio miał bardziej szotstkie ale czesto wlasnie jak gdzies jedziemy to zmiana wody czy np pocharata sie o przescieradło bo on lubi sie szurac dupą do góry czy od sliny lub przesuszenia - bo nie były to skazowe czerwone plamy tylko własnie podraznione bo niestety ale poliki to on ma wrazliwe :) jesli kremuje nawilzajacym to jest wszystko ok. ale fakt wiesz takie polakierowane to on miał tylko z poczatku - zaraz po kremach wszystko zniknęło i nie wróciło
 
Ostatnia edycja:
Powtarzam się, mądre głowy POMÓŻCIE!

Słuchajcie te wymioty wieczorne Asi mnie zabiją. Podejrzewam bebiko 3 bo od przejścia z dwójki na trójkę zaczęło się tak dziać. Asia pije je chetnie, ale potem odbija jej się, cofa do góry, wystarczy kaszelek czy lekkie naciśnięcie brzuszka i wymioty sprowokowane. Kupić jakieś inne? Ale jakie?
 
Ja nie chce mojej Hani męczyć, a broń boże jej zaszkodzic.
I mam taki plan, że narazie nie będe zmieniala jej kaszek (robione sa na wodzie, ale w skłądzie mają mleko mod). Poczekam czy maść pomoże, jak plamki zniknał to będe ją dokładnie obserwowała, po czym ewentualnie jej wyskoczyła. Bo teraz nie mam żadnej pewności.
Oczywiście całej rodzinie powiem - że koniec dawana wszystkiego Hani do spróbowania :)

Zdaje sobie sprawdę że jeden jogurt może uczulić a drugi nie - taka głupia nie jestem ;)

Mam nadzieję że wszytsko się wyjaśni i znikną plamki, naszczęscie nie są duże, ani obszerne!

Ja tak nie napisalam!! Dokladnie chodzi mi o ilosć nabialu czyli 1 jogurt nie uczuli a 2szt tak.


Mama
moja tez miala ciemieniuche nawet na brwiach, suche za uszkami, poliki świecace itp. Skóra bardzo delikatna, odparzenia na szyjce i pod pachami w lecie. Oj jak sobie przypomne jak cierpiala to plakac sie chce. Teraz jest o niebo lepiej, chociaz nie idealnie bo policzki potrafia sie jeszcze zaczerwienic wlasnie od za dużej ilosci nabialu.
 
Powtarzam się, mądre głowy POMÓŻCIE!

Słuchajcie te wymioty wieczorne Asi mnie zabiją. Podejrzewam bebiko 3 bo od przejścia z dwójki na trójkę zaczęło się tak dziać. Asia pije je chetnie, ale potem odbija jej się, cofa do góry, wystarczy kaszelek czy lekkie naciśnięcie brzuszka i wymioty sprowokowane. Kupić jakieś inne? Ale jakie?

Dziunka a sprobuj moze bebiko 3R, chyba jest gestrze co?? Albo wróc do 2 , zobacz czy one sie tak niby różnia.
 
a pije zagęszczone 3R czy zwykłe? profilaktycznie pytam bo czasem dzieciom z refluxem [nie mowie ze Asiol go ma bo nie ma, ja tylko porównuje] zagęszczone mleko pomaga i dzwiganie/ulewanie/wymiotowanie ustępują. co do mleka to nie wiem. bo bebiko jest ogólnie dobre. a moze jakies lżejsze? bo NAN chyba jest bardziej tłuste.....no nic mi do głowy nie przychodzi co do mleka
 
reklama
jesli podejrzewaz mandarynke to odstaw cytrusy, w herbatkach, soczkach, deserach i innych równiez nie tylko swieze owoce i smaruj masciami az do wyleczenia oczywiscie wszystko inne dawaj tez z głowa zeby nie bylo ze cos jeszcze wyjdzie a potem nie bedziesz wiedziala od czego. Jesli bedzie ok to znaczy ze to cytrusy. Kiedys np mozesz zrobic jej ekspozycje i podac cytrus jak ja wywali to znaczy na 100 ze to one i wtedy zakaz podawania pod jakakolwiek postacia do jakiegos tam wieku - pediatra oceni ile. I po problemie. Natomiast jesli to nie podziała i dalej bedzie zmiana skórna to trzebabędzie szukać dalej
 
Do góry