reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

No musze leciec po pampersy bo tylko 2 mi zostały:zawstydzona/y: i maść na dupke dla malej bo już sie zaczyna odparzać. Poza tym do garnka nie mam co włożyc :zawstydzona/y: - od piatku w domu siedzimy.
Ubiore jej chyba kombinezon już - co?? Nosicie juz kombinezony??
Ja zakładam kombinezonek, jak S. z małą wychodzi koło 17.30 na spacerek przed spaniem..Wtedy jest już dość zimno, więc myślę, że mała się nie przegrzewa..
 
reklama
ja jeszcze o kombinezonie nie myślę, nawet nie mam :)
Ubieram w rajtki i spodnie sztruksowe albo dzinsy a na górze body, bluzeczka i kurtka ciepła - tyle! no i na stopach takie materiałowe ciepłe buciki z h&m.
 
Dziewczynki mam nurofen ale po nim juz wiem na 100% mały ma wysypkę, dałam ostatnio jedną dawkę i miał troszkę poleci zsypane. Kiedys co go po gorączce wysypało, myslalm ze to potowki od niewykąpania kiedy miał temper. potem ze to trzydniowka była a teraz chyba wtedy był zsypany po nurofenie.
Co innego w syropie na gorączkę macie? Ale zeby był przeciwbólowy i przeciwzapalny i na gorączkę? Działanie pdoobne do Nurofenu?
 
Dziewczynki mam nurofen ale po nim juz wiem na 100% mały ma wysypkę, dałam ostatnio jedną dawkę i miał troszkę poleci zsypane. Kiedys co go po gorączce wysypało, myslalm ze to potowki od niewykąpania kiedy miał temper. potem ze to trzydniowka była a teraz chyba wtedy był zsypany po nurofenie.
Co innego w syropie na gorączkę macie? Ale zeby był przeciwbólowy i przeciwzapalny i na gorączkę? Działanie pdoobne do Nurofenu?
ja dawałam IBUM i IBUFEN i zdecydowanie IBUM szybciej działa u nas
 
Dziewczynki mam nurofen ale po nim juz wiem na 100% mały ma wysypkę, dałam ostatnio jedną dawkę i miał troszkę poleci zsypane. Kiedys co go po gorączce wysypało, myslalm ze to potowki od niewykąpania kiedy miał temper. potem ze to trzydniowka była a teraz chyba wtedy był zsypany po nurofenie.
Co innego w syropie na gorączkę macie? Ale zeby był przeciwbólowy i przeciwzapalny i na gorączkę? Działanie pdoobne do Nurofenu?
Ja polecam Panadol dla dzieci u mnie najlepiej sie ten sprawdza
 
Dziewczynki mam nurofen ale po nim juz wiem na 100% mały ma wysypkę, dałam ostatnio jedną dawkę i miał troszkę poleci zsypane. Kiedys co go po gorączce wysypało, myslalm ze to potowki od niewykąpania kiedy miał temper. potem ze to trzydniowka była a teraz chyba wtedy był zsypany po nurofenie.
Co innego w syropie na gorączkę macie? Ale zeby był przeciwbólowy i przeciwzapalny i na gorączkę? Działanie pdoobne do Nurofenu?
Ja Marysi daję Ibufen - dość dobrze na nią działa..
 
Ja na goraczke dostalam w aptece "Bufenik"(z polecenia farmaceutki) i powiem wam ze sie sprawdzil. Bo moj nie chcial ibufenu bo mu nie smakowal i plul nim, a ten ma smak taki ala smietankowy. No i duzy jego plus taki ze zamiast 5ml daje sie 2,5ml (taka skondensowana dawka i nie trzeba tyle w dziecko pakowac)
 
reklama
i po wizycie u pediatry
osłuchowo niezle ,gardziołko zaczerwienione przez kasłanie nocne,przepisała syrop Pulneo i maść majernakową:-) uff już mi lepiej

zwazyla doktor i powiedziala ze 10 kg waży
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry