reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

reklama
i po wizycie u pediatry
osłuchowo niezle ,gardziołko zaczerwienione przez kasłanie nocne,przepisała syrop Pulneo i maść majernakową:-) uff już mi lepiej

zwazyla doktor i powiedziala ze 10 kg waży
10kg ladnie! my 8.850

no i nieciekawie u nas. Niby przepustke mamy do wtorku ale nie wiem czy jesczez dzisiaj nie będziemy wracać. Od rana wymiot okropne, chlustajace. Juz o 8 dzwonilam do spzitala czy mam wracać. Na razie kazali nawadniac, obserwować. Antybiotyk ladnie przyjął i nie zwymotowął przez 2 godziny więc zaliczony. Popijamy po łyżeczce cienkiej herbatki co 3 minuty (ta od rana :/) nic nie jadł na razie. Teraz śpi ale jak wstanie to moge go już nakarmić. Zobaczymy jaki będzie efekt. Nawet glodny nie jest, bo się nie domaga. Mam nadzieję, ze mu się polepszy.
Musze Wam powiedzieć, że coraz bardziej zaskakuje mnie ten szpital. Jakieś 2 tygodnie temu jak podejrzewano atak astmy u Michasia to lekarz na dyzurze w szpitalu kazął nam w nocy dzwonić do siebie i meldowac co się dzieje co 2 godziny. A dzisiaj jak zadzwoniłam do tej lekarki co nas w szpitalu prowadziła to smaa co godzinę dzwonila. A jak poszla do domu to zadzwonila sama ordynator:szok: co prawda powiedziala, że dzwonić więcej nie będzie ale dała numer do siebie i kazał dzwonic całą dobe :szok: w szoku jestem
Inna sprawa, ze jak się przyjedzie na izbę bo cos niepokoi to na 100% zostawią w szpitalu :baffled:
nie no ale dobrze, przynajmniej czlowiek wie, ze sie interesują
 
Etna na opakowaniu jest napisane jest ze do 12 roku zycia 2,5 ml, potem jest kolejna przedziałka ale już nie pamiętam od jakiego wieku jest 5ml.

od 10kg daje sie 5ml na bank pytalam sie pediatry i maly nawet moj przy trzydniowce dostal tez mocniejsze czopki po 10kg

Na nurofenie masz podzialke na wiek, a w nawiasie na wage i jak waga przekracza 10 to juz wieksza dawka pomino ze wiek mniejszy
 
Kilolku bardzo dobrze ze macie taką świetną opiekę!!!
no bardzo dbrrze tylko momentami to ja mam wrażenie, ze oni strajjk wloski wiecznie mają. Oszaleć można jacy sa dokadni i skrupulatni

Etna na opakowaniu jest napisane jest ze do 12 roku zycia 2,5 ml, potem jest kolejna przedziałka ale już nie pamiętam od jakiego wieku jest 5ml.
od roku bodajże. Bardzo duzy przeskok. Mój wazy niecałe 9kg i lekarz powiedzial, ze 2,5ml to dla niego za malo. Kazał dawać 4ml


Michaś od południa już nie wymotuje. Mam nadzieję, ze teraz juz będzie ok. Jesć za bardzo nie chciał. Tylko piers 2 razy. Ordyynator kazła dawac mu po troskzu ale on jak się przyssał to nie bylo szans go oderwać. Zęby zacisnął i koniec
 
reklama
Do góry