reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Dzięki Kasiu ale zadzwoniłam do przychodni która ma dyżur, niestety nie dla mnie bo ja do nich nie należe ale powiedzieli mi żebym kupiła pudroderm i spokojnie poczekała do poniedziałku. Kurcze, mam nadzieję, że dobrze rozpoznałam :))) Ma na razie 3 krostki na twarzy i 1 na raczce. Krostki mają płyn a jedna nad wargą to tak jakby z ropką. Zobaczymy jutro... :))))
hehehe :) widze szczesliwa jestes w sumie z głowy to masz :)
 
reklama
My po wizycie u lekarza. Plamka na jezyku to nic innego jak-jezyk geograficzny-nie leczy sie tego, nie boli. Mała została tez osłuchana i oczywiscie ma zapalenie oskrzeli. Antybiotyk przepisany i leczymy sie .

Ojej, zdrówka!

Dziewczyny, powiedzcie mi czy jak małego dzisiajospa wysypała to czy mam jechać na pogotowie czy moge poczekac do poniedziałku. Przychodni już żadnej dziś nie ma.

Dzięki Kasiu ale zadzwoniłam do przychodni która ma dyżur, niestety nie dla mnie bo ja do nich nie należe ale powiedzieli mi żebym kupiła pudroderm i spokojnie poczekała do poniedziałku. Kurcze, mam nadzieję, że dobrze rozpoznałam :))) Ma na razie 3 krostki na twarzy i 1 na raczce. Krostki mają płyn a jedna nad wargą to tak jakby z ropką. Zobaczymy jutro... :))))

Aza moja lekarka jest zdania ze te wszystkie pudry wysuszaja bardzo, przez co bardziej swedzi. Kazala Julie wysmarowac fioletem, kazda krostke i faktycznie, nieciekawie wygladalo ale za to młoda nie drapala się wcale.
No i grunt to nie przeziębić.
4 krostki to raczej nie ospa, myślę że bardziej by go wysypało.
 
Ilona zdrówka!!!!
Aza i jak Konrad?

Moze to i ospa - im młodsze dziecko tym lżej przechodzi. Ja miałam ospe w wieku 4-5 lat i autentycznie miałam 6 krost. A mój brat w wieku 15-16 i mial nawet na jezyku, w oku i smarowany był nie punktowo ale od gówy do dołu pełną dłonią. W kazdym razie czekamy na jakies info...zdrowia :)
 
Kurcze, dziewczyny to chyba nie ospa bo miał 4 krosty podeszłe wodą i ropą, dziś pojawiły się jeszcze 2 ale tamte znikają. Nie poszłam do lekarza bo raczej po kilku nic nie stwierdzi. Wiem, że czasem może być tylko kilka krost ale Konrad tego nie drapie... Zobaczymy na razie obserwuję :)))
 
my po wizycie kontrolnej czysto tylko katar meczy ... pozatym stwierdzilismy ze Paweł ma krzywy zgryz wiec ortodonta wita :D ale dopiero jak stale wyjda no i w piatek jeszcze raz przyjsc osłuchac no i zwazymy przy okazji i do piatku ma sie dowiedziec od kiedy do logopedy z maluchem pozatym pani doktor swierdzila ze jest bardzo mądry :) i nie widac "zacofania" zwiazanego z niedosłuchem
 
my po wizycie kontrolnej czysto tylko katar meczy ... pozatym stwierdzilismy ze Paweł ma krzywy zgryz wiec ortodonta wita :D ale dopiero jak stale wyjda no i w piatek jeszcze raz przyjsc osłuchac no i zwazymy przy okazji i do piatku ma sie dowiedziec od kiedy do logopedy z maluchem pozatym pani doktor swierdzila ze jest bardzo mądry :) i nie widac "zacofania" zwiazanego z niedosłuchem

Krzywy zgryz? Tzn jaki ma? po czym poznac?
 
Mój też ma krzywe zęby każdy w inna stronę górne sa piekne ,ładne z małą szparka.


Mój mały też miał krosty takie z ropa i mu zeszły , nawet nie pomyśłam zeby iść z tym do lekarza. Za to zrzucił sobie ostatnio słoiczek na paluszka największego i mu podeszło krwią. ;/
 
reklama
Do góry