reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

moze to głupie ale nie przejmuje sie tym a nawet po cichu sie ciesze ... Pawełek bedzi enosił aparat a pozniej na "stare lata" bedzie mial sliczne prościutkie ząbki:) jeszcze mamusia nazbiera pieniazków na wybielanie to wogole te zeby beda przyciągały kazda panne :D:D: mowie wam ;-)
 
reklama
moze to głupie ale nie przejmuje sie tym a nawet po cichu sie ciesze ... Pawełek bedzi enosił aparat a pozniej na "stare lata" bedzie mial sliczne prościutkie ząbki:) jeszcze mamusia nazbiera pieniazków na wybielanie to wogole te zeby beda przyciągały kazda panne :D:D: mowie wam ;-)

a czy krzywe mleczaki zawsze oznaczaja krzywe stałe?? hm.....
 
u pawla jest tak ze jedynki sa ok a dwójki troche krzywe mowi ze mało prawdopodobne ze sie wyprostują bo szpara moze zejsc całkowicie

Alicja też ma jedynki górne z wielką szparą,dwójki trochę krzywe, ale są prześliczne :)

Ja to szczerze mówiąc cieszę się z tej szpary bo ja miałam malutkie ściśnięte mleczaki i jak zaczęły mi rosnąc stałe to od samego początku się nie mieściły. Wyrastały mi stałe nad mlecznymi i do 2 klasy liceum miałam kły jak wampir. Na szczęście wtedy rodzice fundnęli mi aparat stały :D do którego musiałam mieć wyrwane 3 zdrowe zęby trzonowe na dole i na górze żeby jakoś się wszystko zmieściło i wyrównało.

Także mam nadzieje, że ta szpara między jedynkami wróży że Alicja nie będzie miała za małej szczęki :)
 
Dziewczyny poradzicie mi. Mała ma zapalenie oskrzeli, nie ma goraczki. Jest już lepiej ale zdrowa nie jest. Musze isc na zakupy i do lekarza po masc i tu pytanie: czy jej nie zaszkodze jak wyjdziemy na dwór?? Jak leżałyśmy w szpitalu na zapalenie oskrzeli to chodzace dzieci wychodziły na dwór. No ale to był kwiecien. Pogode mamy ładna , świeci slonce, nie wieje chyba.
 
No musze leciec po pampersy bo tylko 2 mi zostały:zawstydzona/y: i maść na dupke dla malej bo już sie zaczyna odparzać. Poza tym do garnka nie mam co włożyc :zawstydzona/y: - od piatku w domu siedzimy.
Ubiore jej chyba kombinezon już - co?? Nosicie juz kombinezony??
 
Ilonko ja bym jej nie przegrzewała, ubierz normalnie i idź. Powietrze dobrze robi na zapalenia górnych dróg oddechowych. Wyjścia na dwór są zalecane, chyba że występuje gorączka.
 
reklama
Do góry