reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Tak dostaje lacidofil 2 razy dziennie tak dostawał w szpitalu i kazali utrzymać bułki dostawali w szpitalu mleko na kleiku tez no i marchewke ze słoika tez jadł i było lepiej pogorszyło sie po bananie no i wczoraj dostał inny obiad z hipp marchew ziemniaki z indykiem a wcześniej jadł z bobo vity z kurczakiem. No i teraz tez zrobił taka półluźna zielona tyle że z tym śluzem. A twój maluszek też ze śluzem robi?

Bez śluzu. Tylko różne odcienie zieleni ;-) Nie podawaj marchewki, banana przynajmniej do wizyty u lekarza. Po wirusie troche sie do siebie dochodzi. Pamietam jak moja w wielkanoc leżała w szpitalu, w trakcie dostała rotawirusa. Troche to trwało zanim jej jelita wróciły do normy.
 
reklama
Martwi mnie ten śluz bo mówili żeby pił i moze zrobic 3-4 kup luźniejszych ważne żeby bez śluzu i krwi.Ale w szpitalu jak takie robił tez mu nic nie podawali na końcu nawet kroplówki nie dostał bo pił ładnie.
 
ja ostatnio widzę tendencję do niezdecydownia wśród lekarzy - to albo to a może i tamto. no kurna co za lekarze!
 
kasik30 nie wiem jak lacidofil ten preparat na jelitka ale bardzo dużo tych priobiotyków zawierają białka mleka a wiem ze Dicoflor nie dlatego sprawdź, chociaż jak taki Ci dali w szpitalu...teraz czytam ze zawiera laktozę, serwatkę a jeżeli dziecko jest alergiczne i daje się mu Pepti nie powinien tego dostawać. Mi też lekarz dawał Pepti a drugi jako priobiotyk też dawał te nie wskazane ale jest net i google i wyczytałam i jak daję to tylko Dicoflor. Jest droższy no ale...
Kasia zdrówka dla Was.
Cleo też zdrówka.
 
Dziewczyny, powiedzcie mi czy jak małego dzisiajospa wysypała to czy mam jechać na pogotowie czy moge poczekac do poniedziałku. Przychodni już żadnej dziś nie ma.
 
Dziewczyny, powiedzcie mi czy jak małego dzisiajospa wysypała to czy mam jechać na pogotowie czy moge poczekac do poniedziałku. Przychodni już żadnej dziś nie ma.
o kurde ... a pewne ze ospa? ? nie wiem no ciezko stwierdzic mi bo nie mialam takiej sytułacji ale ja bym jechala chyba bo jutro niedziela :/
 
reklama
o kurde ... a pewne ze ospa? ? nie wiem no ciezko stwierdzic mi bo nie mialam takiej sytułacji ale ja bym jechala chyba bo jutro niedziela :/

Dzięki Kasiu ale zadzwoniłam do przychodni która ma dyżur, niestety nie dla mnie bo ja do nich nie należe ale powiedzieli mi żebym kupiła pudroderm i spokojnie poczekała do poniedziałku. Kurcze, mam nadzieję, że dobrze rozpoznałam :))) Ma na razie 3 krostki na twarzy i 1 na raczce. Krostki mają płyn a jedna nad wargą to tak jakby z ropką. Zobaczymy jutro... :))))
 
Do góry