reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

reklama
Moja trze i uszka i nosek i oczka, czasem trzyma się za oba uszka :) Przeważnie jest wtedy śpiąca lub chce sobie odpocząć i się poprzytulać :)


Młoda ma chrypkę od dłuższego czasu :( ale żadnych objawów poza tym...
 
Byliśmy już po pobraniu krwi ( morfologia i zelazo). Pielegniarka pobierałą z paluszka. Skutecznie zajeła małego i nawet ni zaplakał :)

Martolinka ale na zelazo też starcza ta włośniczkowa? Bo mi mówili ze z paluszka to tylkko na zwykła morfologię, a z żyły na żelazo bo wtedy potrzeba więcej tej krwi ;/
Z paluszka to przebiła igiełką i wyciskała do próbówki?
 
Ula - powiedziała mi , ze absolutnie tak wystarczy. Po co meczyc dziecko kłuciem w żyłe?- tak powiedziała. Miałam zlecone morfologia z rozmazem i zelazo
 
Jaś też tak trze i nie jest na nic uczulony u niego to raczej objaw tego, że jest zmęczony i chce spać.

u nas dokladnie tak samo - objaw zmeczenia i sennosci

Moja tez tak trze, i to też jest u nas objaw zmęczenia i senności.

U mnie oprócz oczek trze uszka czasami, podobno to od ząbków, czasami aż zadrapie się tak trze i podrapie całe uszko. Zębów nie ma u nas od 3 msc. A oczka i nosek ze zmęczenia trze.

Moja trze i uszka i nosek i oczka, czasem trzyma się za oba uszka :) Przeważnie jest wtedy śpiąca lub chce sobie odpocząć i się poprzytulać :)


Młoda ma chrypkę od dłuższego czasu :( ale żadnych objawów poza tym...

Dzieki dziewczyny!!! uspokoilyscie mnie troche, uff czyli byc moze to nie alergia. Moze i rzeczywiscie zmeczenie bo STas przestawil sie teraz na jedna drzemke w ciagu dnia i stad moze to nasilenie tego tarcia - z jednej strony zmeczenie go ogrania a z drugiej swiat jest taki ciekawy ze nie warto isc spac :)
 
reklama
A serek wiejski można dawać , bo ja daję czasami :p

A mój zobie rozwalił przy nosku i troszkę pod okiem ma takiego wielkiego strupa :/ a najlepsze,że B z nim wtedy był bo ja w szkole i on nie wie jak to sie stało. ;/
 
Do góry