reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

My rowniez po szczepieniu.
Mala miala trzy wklucia-2 raczki i udko. Do buzki rota. Rote wyssala elegancko;-) Przy pierwszej raczce ryk przy wkluciu, po wyjeciu igly cisza, druga raczka tak samo. Pielegniarka zabiera sie za udo i mowi "Oj biedulko moja, teraz najbardziej bolesne szczepienie" po czym wbila igle a tu cisza :szok: Takze szczepienie w udko wogole Joasi nie ruszylo, dzieki sadełku na nozkach :-D Potem spokojnie sie ubralysmy, nakarmilysmy i jak Joasia zanela w foteliku tak spala 3 godziny. Ale jestem dumna z mojej dzielnej coreczki :-)
 
reklama
mamuski z wrocławia
Z tą wysypką coraz gorzej...
Możecie polecić mi jakiegoś dobrego pediatre który przyjmuje prywatnie?
Chce z nią iść jeszcze dziś - najdalej jutro bo to coraz to gorzej wygląda... a skazy podobno nie mamy...

Mary dla mnie to powinnas isc prosto do dermatologa. Pediatra duzo Ci nie pomoze.
 
No i my po wazeniu :-)

Dwa miesiace i tydzien: 6730g
Trzy miesiace (co prawda za trzy dni): 7220g

Takze jak widac zwolnila z przybieraniem z 350 g na tydzien do 160 g :szok: No ale chyba to normalne. Zauwazylam ze nawet mniej je i kupki tez sa rzadko jak na Joasie - raz dziennie. Martwic sie? Chyba nie...

Do tego lekarka a pozniej pielegniarka smialy sie z grubych ud mojej coreczki :-D

A teraz zagadka:
U nas mierza od glowki do pupki. Pomiar jak skonczyla 2 miesiace - 45 cm, jak skonczyla 3 miesiace - 42 cm. I kto mi rozwiaze te zagadkowe malenie? :-D:-D:-D

Głowka 40cm - tak samo jak miesiac temu
Klatka piersiowa 44 cm - 3 cm wieksza niz ostatnio

moj to ma klate jak maly budda albo pudzian albo wyglada jak maskotka michelin (opony):-D:-D:-D
 
My też po wizycie u neurologa i usg ciemiączka, brzunia i bioderek. Dwa ostatnie ok ale neurolog powiedział, że mamy asymetrię troszkę i wzmożone napięcie mięśniowe-ale nie ma tragedi. Oczywiście nie marwtiłabym się bo każdy neurolg kieruje na rehabilitację ale na usg ciemiączka wyszło, że lewa komora mózgowa jest poszerzona :-( i stąd ta ulubiona lewa strona i lewe oczko być może dlatego mniejsze. Jestem załamana!!!!!!!!!!! Podobno to nic strasznego, i rehabilitować się będziemy, ale jestem załamana. Neurolog powiedział, że może to być skutek okołoporodowego niedotlenienia :-( Tętno małego cały czas było ok ale ja miałam skurcze parte ze 2h nie tak jak każde kobiety trzy parcia i po krzyku stąd może ta nasza przypadłość :-(
Ratunku................................
 
My też po wizycie u neurologa i usg ciemiączka, brzunia i bioderek. Dwa ostatnie ok ale neurolog powiedział, że mamy asymetrię troszkę i wzmożone napięcie mięśniowe-ale nie ma tragedi. Oczywiście nie marwtiłabym się bo każdy neurolg kieruje na rehabilitację ale na usg ciemiączka wyszło, że lewa komora mózgowa jest poszerzona :-( i stąd ta ulubiona lewa strona i lewe oczko być może dlatego mniejsze. Jestem załamana!!!!!!!!!!! Podobno to nic strasznego, i rehabilitować się będziemy, ale jestem załamana. Neurolog powiedział, że może to być skutek okołoporodowego niedotlenienia :-( Tętno małego cały czas było ok ale ja miałam skurcze parte ze 2h nie tak jak każde kobiety trzy parcia i po krzyku stąd może ta nasza przypadłość :-(
Ratunku................................

Uleńka, spokojnie!!! nic złego się nie dzieje.. wiadomo, że się zdenerwowałaś, jak u mojej Eli stwierdzili podejrzenie wiotkości, i jak też wyszło poszerzenie przestrzeni niędzymózgowej (w sumie nie wiem co to znaczy) to też myślałam, że zwariuję... ale wszystko dobrze się skońćzylo, i tak będzie też u Ciebie !!! a rehabilitacja wyjdzie Wam tylko na dobbre :tak:
 
reklama
a u nas kaszelek sie pogorszyl...na poczatku byl suchy, a teraz slysze jak kaszle jakby jej sie tam odrywalo:-( chyba w pn znowu pojdziemy do lekarza bo cos ten inhalator wcale nie dziala.....:-( kurcze boje sie zeby jakiegos zapalenia nie dostala.....:-(
 
Do góry