reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Będę za tydzień na bilansie i zobaczymy co powiedzą. Wcześniej nawet nie mam jak, bo pediatra dopiero we wtorek będzie. a do okulisty i tak idziemy i mam dopiero termin na 3 marca. Martwię się, bo myślałam, że jeszcze ma czas na łzy, a tu... 2,5 miesięczny dzieciaczek płacze rzewnymi łzami, a moja Zu tylko ma mokre rzęski ledwo.

Co do anemii - w pewnym okresie, około 12-15 tygodnia dziecko ma anemię fizjologiczną. Dlattego zalecają robić morfologię dopiero po 15 tygodniu.

A ja dzis wyczytalam ze anemia powstaje miedzy 6 a 12 miesiacem u niemowlat. Wszedzie co innego pisza :-D
 
reklama
Będę za tydzień na bilansie i zobaczymy co powiedzą. Wcześniej nawet nie mam jak, bo pediatra dopiero we wtorek będzie. a do okulisty i tak idziemy i mam dopiero termin na 3 marca. Martwię się, bo myślałam, że jeszcze ma czas na łzy, a tu... 2,5 miesięczny dzieciaczek płacze rzewnymi łzami, a moja Zu tylko ma mokre rzęski ledwo.

Co do anemii - w pewnym okresie, około 12-15 tygodnia dziecko ma anemię fizjologiczną. Dlattego zalecają robić morfologię dopiero po 15 tygodniu.
natala a do okulisty to idziesz z zalecenia lekarza czy jak?

bo tez chce isc zeby zbadali czy ma wade ale chyba za wczesnie jeszcze :eek:
 
natala a do okulisty to idziesz z zalecenia lekarza czy jak?

bo tez chce isc zeby zbadali czy ma wade ale chyba za wczesnie jeszcze :eek:

Ja mam i wadę i astygmatyzm i idziemy do okulisty też z zalecenia lekarza (nie wiem co mają zielone wody płodowe do oczu), ale mamy nawet skierowanie (chociaż nie jest potrzebne). Przy okazji pogadam o kanalikach.

Dziunka - co portal, to inne liczby :laugh2: No, to to, co ja przeczytałam a to, co Ty to naprawdę spora różnica... I bądź mądry... :nerd:
 
Na temat anemii słyszałam w szpitalu, że fizjologiczna występuje w czwartym miesiącu życia, bo wtedy organizm zaczyna sam wytwarzać hemoglobinę
 
Ja mam i wadę i astygmatyzm i idziemy do okulisty też z zalecenia lekarza (nie wiem co mają zielone wody płodowe do oczu), ale mamy nawet skierowanie (chociaż nie jest potrzebne). Przy okazji pogadam o kanalikach.

Dziunka - co portal, to inne liczby :laugh2: No, to to, co ja przeczytałam a to, co Ty to naprawdę spora różnica... I bądź mądry... :nerd:
aha... bo moj maz ma wade i chcialabym sprawdzic... a pozatym tez mialam zielone wody i nie dali mi skierowania ani zalecenia :eek:
 
My po kolejnym szczepieniu, mala plakala bardzo mocno :-:)-( Po szczepieniu rzadnym nieprzyjemnosci nie bylo czyt. goraczki, malego apetytu . Kolejne 30 marca :-(
 
mamuski z wrocławia
Z tą wysypką coraz gorzej...
Możecie polecić mi jakiegoś dobrego pediatre który przyjmuje prywatnie?
Chce z nią iść jeszcze dziś - najdalej jutro bo to coraz to gorzej wygląda... a skazy podobno nie mamy...
 
A jak sa zielone wody to cos ze wzrokiem moze byc? Kurcze u nas tez byly...

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia... Mi właśnie tłumaczyła, że w związku z moją wadą i zielonymi wodami powinnam pójść przed ukończeniem pół roku... Zastanawiam się co ma piernik do wiatraka (zielone wody gdyby podrażniały oczka, to od początku mogło coś być...)

Mary, kąpałaś Sonię? Może to zmiana wody?
 
reklama
mamuski z wrocławia
Z tą wysypką coraz gorzej...
Możecie polecić mi jakiegoś dobrego pediatre który przyjmuje prywatnie?
Chce z nią iść jeszcze dziś - najdalej jutro bo to coraz to gorzej wygląda... a skazy podobno nie mamy...
a ja coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to cholerne AZS nasila się jednak przy stresie związanym ze zmianami otoczenia:-(
 
Do góry