reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Katrenki idz idz:tak:


U nas dziwna sprawa. Dziecko me przestawilo sie z kilku kup dziennie na jedna. I to taka ze dzis miala pelna pieluche kupy - doslownie cala pomaranczowa od jednego konca do drugiego, do tego cale plecy az do ramion :szok: ledwo ja umylam - byla kapiel, ale Asia zaskoczona:-D to zaraz wywalila nastepna, ale ta na szczescie zmiescila sie w pieluszce. Wczoraj bylo to samo. Raz a porzadnie :-D Ale szczerze powiem, ze wolalam kilka kup dziennie, bo przynajmnie ubranka nie byly zakichane ;-)
 
reklama
ja dzis zatrudnilam D do wyciagania, bo wiadomo, facet ma wieksza pare w plucach....i wyciagnal jej takie geste i zolte kozy....bidulka moja....plakala strasznie, ale wcale sie nie dziwie, bo mi by sie tez to nie podobalo...a jak jej teraz zaczela wychodzic ta wysypka za uszkami i ma tak taka chropowata i sucha skore to zaczynam sie zastanawic czy nie ma czasem skazy bialkowej, ale zobacze co lekarz powie
u nas z tą skórą i za uszkami jest podobnie, ale nie ma mojej lekarki więc nie idę do lekarza. Przeszłam na dietę i zobaczymy. Daj znać co tobie lekarz powie.
 
Katrenki idz idz:tak:


U nas dziwna sprawa. Dziecko me przestawilo sie z kilku kup dziennie na jedna. I to taka ze dzis miala pelna pieluche kupy - doslownie cala pomaranczowa od jednego konca do drugiego, do tego cale plecy az do ramion :szok: ledwo ja umylam - byla kapiel, ale Asia zaskoczona:-D to zaraz wywalila nastepna, ale ta na szczescie zmiescila sie w pieluszce. Wczoraj bylo to samo. Raz a porzadnie :-D Ale szczerze powiem, ze wolalam kilka kup dziennie, bo przynajmnie ubranka nie byly zakichane ;-)
u nas też jest tak od jakiegoś czasu. Najczęściej przez całą dobe są 2 kupy i to po pachy,a wcześniej były częściej i mniej prania było :)
 
u nas tez mały robił kilka dziennie a teraz raptem 1-2 no ale troszke niepokoi mnie bo czasem są rzadkie tzn maja ten serek jak to nazywam ale mniej.... nie wiem od czego bo duzo wody ostatnio nie pije...
 
bylysmy u lekarza i mala dostala kremik na twarz, takinawilzajacy i podobno wysypka ma przejsc...a na kaszelek inchalator....powiedziala, ze nie mowi, ze mala ma astme, ale kaszelek brzmi tak i, ze powinno jej pomoc..juz widze co sie bedzie dzialo z tym inchalatorem.... :sorry:
 
Czy po przejściu na mleko zastepcze (np pepti) wasze maluchy częściej robią kupki?
I czy to możliwe że jednym z objawów skazy są zaparcia?

U nas jedliśmy Comfort i kupy bły raz na tydzień, przeszlmy na Pepti i się nic nie zmieniło, po 2,5 puszki zdarzyły się kupy co 2 dni, co 4 dni i już myślałam, ze są jakieś zmiany ale dziś znowu kupa była po 6 dniach, więc jakoś szczególnie Pepti nam nic nie zmieniło. Bąki śmierdzące były u nas, potem zaczęłam stosować dietę więc jakby bączków mniej, jakby mniej śmierdziuchowate ale ostatnio coś znowu mu nie podpasowało (może jagody, może morelki może pączki) i pierdzi strasznie śmierdzaco i więcej.
A objawem skazy nie są rozwolnienia? Poszukaj sobie w necie objawów alergi, ja pamiętam tylko sluz w kupie, krew w kupie, aha biegunki też.
 
Mamuski,
jak "wyglada" ząbkowanie?
Maly dzis marudzi i placze, nie to dziecko...:-(
Goraczki nie ma, a za to dolne dziaselko, tam gdzie maja byc jedynki ma takie "wyzsze" niz reszta dziasla i ma w tym rejonie 2 symetryczne biale kropki, jakby sie mialy pokazac zabki...:-( Do tego slina na maxa...
Czy to mozliwe ze to zabki?
 
reklama
Mamuski,
jak "wyglada" ząbkowanie?
Maly dzis marudzi i placze, nie to dziecko...:-(
Goraczki nie ma, a za to dolne dziaselko, tam gdzie maja byc jedynki ma takie "wyzsze" niz reszta dziasla i ma w tym rejonie 2 symetryczne biale kropki, jakby sie mialy pokazac zabki...:-( Do tego slina na maxa...
Czy to mozliwe ze to zabki?

Mozliwe, mozliwe. U Nataluni to samo. Tylko problem w tym ze zanim zabek sie pierwszy pojawi to moze jeszcze potrwac.
 
Do góry