reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maleństw- wizyty u lekarzy,szczepienia i wszystko z tym związane:)

reklama
moj okruszek juz po kontroli:-D
jak wychodzilam ze szpitala to wazyla 3320 a to bylo 21 a dzis wazy 3860:-D
nie wiem czy dobbrze przybiera... a centymetrow tyle samo czyli 58:-D
 
u mnie połozna sprawdza za każdym razem ale na razie ok-nie ma pleśniawek
za to mamy tylek odparzony - coś nam papmy nie służą, na arzie za każdym razem mycie wodą i mąka ziemniaczana bo maści żadne nie pomagają - może macie jeszcze jakies sposoby?a Bartek dziś ważył 4550 :) (jak wyszliśmy ze szpitala to 3440)
 
u mnie połozna sprawdza za każdym razem ale na razie ok-nie ma pleśniawek
za to mamy tylek odparzony - coś nam papmy nie służą, na arzie za każdym razem mycie wodą i mąka ziemniaczana bo maści żadne nie pomagają - może macie jeszcze jakies sposoby?a Bartek dziś ważył 4550 :) (jak wyszliśmy ze szpitala to 3440)
A próbowałaś zasypki Alantan? Dla dzieciaczków nazywa się ona Altek. Jest dobra na wszelkie podrażnienia, więc może pomoże. Nam osobiście pomógł Sudocrem.
 
reklama
Do góry