reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdrowie i pielęgnacja naszych maleństw

reklama
Dziewczyny,polecam na wszelkie zmiany skórne masc cholesterolową.REWELACJA.Naszemu małemu na brwiach i na czubku głowy pojawiły sie takie czerwone krostki,z tym ze na głowie było tego bd duzo,nie wiem co to moze byc,szczerze nie wiem od czego bo tylko w tych dwóch miejscach.Rózne cuda wianki na to stosowaliśmy az wreszcie odkryłam tą maść.Narazie stosujemy ją od wczoraj ale jest juz poprawa,jest tego mniej,zdecydowanie.I nie są juz takie czerwone!
 
Podzielę się z wami dziewczyny historią paluszka mojego synka;-)
gdy obcinałam paznokcie michasiowi, zadrasnęłam mu delikatnie skórkę i wiecie co się stało:wściekła/y:...dostała mu się tam bakteria streptococcus pyogenes (paciorkowiec ropny) dziś byłam u chirurga odebrać wynik wymazu. Paluszek mu ropieje już miesiąc czasu, do połowy ma czerwony i niestety zaczyna schodzić cały paznokieć. Dostałam dziś receptę na antybiotyk augmentin i do kontroli za tydzień.
w życiu bym nie pomyślała ze coś takiego może się stać...
strach obcinać paznokcie...
 
Podzielę się z wami dziewczyny historią paluszka mojego synka;-)
gdy obcinałam paznokcie michasiowi, zadrasnęłam mu delikatnie skórkę i wiecie co się stało:wściekła/y:...dostała mu się tam bakteria streptococcus pyogenes (paciorkowiec ropny) dziś byłam u chirurga odebrać wynik wymazu. Paluszek mu ropieje już miesiąc czasu, do połowy ma czerwony i niestety zaczyna schodzić cały paznokieć. Dostałam dziś receptę na antybiotyk augmentin i do kontroli za tydzień.
w życiu bym nie pomyślała ze coś takiego może się stać...
strach obcinać paznokcie...

o matko:-:)-(
 
Podzielę się z wami dziewczyny historią paluszka mojego synka;-)
gdy obcinałam paznokcie michasiowi, zadrasnęłam mu delikatnie skórkę i wiecie co się stało:wściekła/y:...dostała mu się tam bakteria streptococcus pyogenes (paciorkowiec ropny) dziś byłam u chirurga odebrać wynik wymazu. Paluszek mu ropieje już miesiąc czasu, do połowy ma czerwony i niestety zaczyna schodzić cały paznokieć. Dostałam dziś receptę na antybiotyk augmentin i do kontroli za tydzień.
w życiu bym nie pomyślała ze coś takiego może się stać...
strach obcinać paznokcie...
Współczuję:-(Tym ze schodzi,się nie przejmuj,odrosnie nowy i sladu nie bd.Moja starsza córka zaraziła sie po urodzeniu w szpitalu pęcherzycą noworodkową i do 2 miesięcy paznokcie wszystkie jej zeszły,teraz ma taką sliczną długą płytkę:tak:Nie wiem po kim:-p;-)
Niestety ale tez miałam przygoe z paluszkiem,jak mały miał 4tyg za głęboko mu obciełam w kąciku i zrobił sie zastrzał:angry:,zrobiłam z gazy kikucik namoczyłam riwanolem i jakoś udało się to opanowac.O tamtej pory mam stresa z obcinaniem paznokci:-(
 
reklama
Do góry