reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Princi Kinia wygląda odlotowo i ten kitek no rewelka :-):tak:
A tu my sie jeszcze raz pokazemy w wózeczku jakoś tak mi się spodobało to zdjęcie i Wiki ujawnia się z rodzicami;-) pierwszy raz na plaży :-)
 

Załączniki

  • 5.jpg
    5.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 57
  • 4.jpg
    4.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Kinia i Wiki rewelacyjne dziewczynki :))

A tutaj Igorek podczas dzisiejszego spaceru
 

Załączniki

  • DSC01154.jpg
    DSC01154.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 46
Kiniolku cudnie poprostu, sama słodycz
Monia kolor wózka idealnie współgra z kolorem oczu Wiki
Igorek to już taki mały mężczyzna
a Kacper ma niezły prowiancik na spacerku :)
 
Igorek jaki zadowolony na tej huśtawce :)a Kacperek ma extra czapeczke :) i widze lubi wafelki od lodów tak jak moja mała:) wczoraj też cały zjadła hehe :)
 
oj cudne te nasze dzieciaczki. Wszystkie bez wyjątku :-D.
Kacperek jaki szczęśliwy z tym waflem :tak:. A Igorek chyba lubi się bujać :-D.
No i Kinia przesłodki cukiereczek :tak:. Powtórzę się ale kiedyś pisałam już że to moja mała ulubienica, a jak fajnie w łóżeczku stoi :tak:
Moniaa22 ale Wam fajnie możesz sobie na plaże wyskoczyć, Wikunia to już mała modelka, co będzie potem:shocked2:, tata będzie musiał odpędzać chłopaków:-p.
Wiem że się to wydaje dziwne ale ja nigdy nad morzem jeszcze nie byłam. Jakoś nie było mi po drodze :-D
 
reklama
Do góry