reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama

Załączniki

  • picture6728.jpg
    picture6728.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
W sumie to ten brzuch, to dla mnie już mega brzuch:)
śmiałam się ostatnio, bo wchodzę do warzywniaka, a pani do mnie
"o, już końcóweczka!!", a ja, ze owszem, ale 5 miesiaca, a pani "ooo, to gratuluję że bliźniaki....."
uśmiałyśmy sie jak sobie pogadałyśmy:)
 

Załączniki

  • P5035709.jpg
    P5035709.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 80
Wszystkie macie śliczne brzuszki, ja swój też wstawie ,ale gdzieś w środe. Powiem mężusiowi żeby mi jakąś sesje zdjęciową zrobił bo jeszcze żadnego zdjecia nie mam :blink:
 
Szyszunka też mam takiego bombelka!!! Raz w banku pani mnie zapytała: "długo tak jeszcze?" ja mówię NO TAK DO SIERPNIA a Pani :szok: to sporo... i mnie zmierzyła z góry na dół i chyba sobie pomyślała, że mi się coś na mózg rzuciło i sama nie wiem w którym msc jestem :-D

zaraz dodam swój jak mi się tylko uda :p
 
reklama
Do góry