reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Mały przyrodnik z Boryska pieknie:tak:

Oliwka rzeczywiście ma piękne oczka i to chyba po mamie;-)

O wlasnie z tym jedzeniem - czy rzeczywiście wasze dzieciaczki tak same jedzą- mam na mysli to ze jak to prrzezyc jak tak się smarują i rozrzucają jedzenie...? Moj tez się za to bierze ale nie wiem jak się ustosunkowac hihi
 
reklama
Alez Borysek ma sesysjke wiosenna! A te stopki !! Wymiekam!
Oliwia tez urocza strasznie!

margaret ja bym jeszcze nie przezyla samodzielnego jedzenia. hehehe u nas jeden biszkopcik lata w czesciach po calym pokoju ha ha
 
Kilka naszych fotek. Zdjecia trochę kiepskiej jakości bo nam się aparat zepsuł i takiej klepaczki używaliśmy :/

chrzciny i takie różne...
 

Załączniki

  • DSCN1423.jpg
    DSCN1423.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 81
  • DSCN1321.jpg
    DSCN1321.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 80
  • DSCN1394.jpg
    DSCN1394.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 74
  • DSCN1344.jpg
    DSCN1344.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 77
  • DSCN1389.jpg
    DSCN1389.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 81
  • DSCN1474.jpg
    DSCN1474.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 69
  • DSCN1457.jpg
    DSCN1457.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 65
  • DSCN1343.jpg
    DSCN1343.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 70
Ostatnia edycja:
jejq Amelka ślicznotka:-)taka zalotna no cudna;-) oj będzie musiał tatuś córy pilnować jak podrośnie bo od chłopców się nie odgoni
 
Amelcia....no bomba! Wycalować tylko :)

co do jedzenia SAMODZIELNEGO... no rcja w tym, ze sprzatania jest pozniej mnostwo, ale dziecko ma niezwykla frajde...a i my uwielbiamy patrzec jak uczy sie ...teraz probuje jesc lyzeczka sama, no i nauczyla sie pic z kubeczka:) - ichoc niekapki ją niezadowalaja..a byloby mniej rozlewania...to i tak jestesmy szczesliwi, ze taka z niejzdolna "zosia samosia" :D
 
reklama
no vanilla to bardzo dobrze i mądrze że taka "zosia samosia":-), moj mi wyrywa miske łyżeczke ale potem wyrzuca na ziemie, albo macha i wsjo na scianie o matko i wlasnie tego nie wiem jak przezyc hihi
 
Do góry