reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

vanilla sky no właśnie to tylko pozory.. przyjżdyj się zdjeciu w niebieskim kocyku... na skroniach ma blond włosy.. oliwkujemy jej główkę i temu się takie czarne wydają.. normalnie ma ciemny blond a gdzieniegdzie pasmami nawet jasny blond... ale zobaczymy co z tego wyjdzie... ja byłam czarna, jak miałam 2 msc to byłam siwa, później miałam ciemny blond a później to już się farbowałam :-D mąż też ma taki ciemny blond.. ciekawe co z córci wyrośnie ;-)
 
reklama
hahaha... no to ładnie :d dałam się wrobić ;-):-D...a mojej żabce tez zaczynaja jaśnieć wloski... jak sie urodzila to była zupelnie czarniutka, teraz ma brązowe, a w niektorych miejscach jasniusienkie wloski... kilka dni zycia a tyle niespodzianek... i buzka też się zmienia z dnia na dzień..
 
o taaaaaaak buźka się zmienia.... oj zmienia!!!

po porodzie wszyscy mówili TO JEST MAŁY SZYMEK! a teraz mówią.. ojej cała Elizka :-D a ja pękam z dumy :-D
 
A to ja... tak sobie chodze jeszcze z Kingunia....:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • SDC10142.jpg
    SDC10142.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 91
  • SDC10218.jpg
    SDC10218.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 80
oj princi juz długo tak nie pochodzisz:-D
eli a twoja Hania to na kaZdym zdjeciu taka pogodna wyglada jak by cały czas sie usmiechała sliczna:-)
 
tak.. Hania bywa pogodna nawet bardzo.. ma uśmiech na twarzy za każdym razem gdy nie płacze... a nie będę jej robić zdjęc jak płacze... dlatego mamy tak mało zdjęć :-D
 
Princi ty to już chyb a wrzuciłać kilkanaście "ostatnich" brzuszkowych fotek :-D

ale wrzucaj dalej bo uroczo wyglądasz z tym brzuszkiem :-)
 
reklama
Do góry