reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Ostatnie zdjęcia z brzuszkiem, następne już tylko maluszka:rofl2: jutro idę na wywoływanie lub CC, mają się dopiero zdecydować, bo dziś na USG wyszło, że moje rosnące od 20tc wodonercze ma 7cm średnicy i nie widać już struktury nerki, tylko banię z zastojem, więc nie ma na co czekać:baffled::baffled:

39t5d, waga 67kg - 9kg na plusie, w brzuszku 99cm, a w biodrach 96 czyli na plusie ze 3cm.

Jakoś łagodnie się ze mną matka natura obeszła:rolleyes::rolleyes:
 

Załączniki

  • Kopia 39+5 (2).jpg
    Kopia 39+5 (2).jpg
    21 KB · Wyświetleń: 139
  • 39+5 (3).jpg
    39+5 (3).jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 133
reklama
jdt ale masz zgrabniusi brzuszek.. a to już "porodowy" nieźle :-)

szyszunka twoje porównanie powaliło mnie na kolana.. siedze i becze ze śmiechu :-D
 
gatta hehehe to juz moglas zostawic tylko "Moj 39 tydz" bo ten nadbagaz to mnie rozwalil hehehe :-D:-D:-D
Kurde ale ci lekko musi byc !:happy:
Ja chodze i stekam ostatnio0, turlam sie na lozku,bo normalnie sie przekrecic nie moge hyhy :rofl2:
 
reklama
Do góry