reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

3dfb855240.jpeg

tu 30 tydzień ale nie za duzy ten brzuch tak naprawę.. i wciąż nie znam płci dziecka:no: ale cóż.. będzie niespodzianka
 
reklama
Alex no super widac brzuszek! Romcia a Twoj to w ogole extra, gdzie te dwa szkraby sie tam mieszcza :rofl2:?
nemesia mi tez sie wydaje,ze na zdjeciach wyglada na wiekszy... a plcia to Ty sie nie martw, ja za pierwszym dzidziem dowiedzialam sie w szpitalu, bo usg sie "pomylilo", a za drugim nie jestem pewna, mam wszystko prawie rozowe, bo sie oprzec nie moge.. a jak wyjdzie niespodzianka ? :rofl2: Ehehehe

A oto ja w 30 tyg
 

Załączniki

  • PIC_0005.jpg
    PIC_0005.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 111
jak ja wam zazdroszczę, że chodzicie w normalnych butach... ja mam mega rozciągniete japonki i skejtowskie adidasy, rozsznurowane chyba na maxa już... :baffled: Boziu ja chce moje stópki z powrotem... kostek nie widziałam całe wieki, a z paluszków już się Misiek śmieje, że sobie na ognisku usmaży :baffled:

kizi śliczny brzuchacz... i buty.. ja mam zboczenie na punkcie butów :zawstydzona/y:

alex... toś sobie dobrała pozę.. niedość, że taka chuda jesteś to jeszcze się tak zgarbiłaś że wyglądasz jak bambusek z etiopii.. tyle, że troszke bledszy... i jak to gdzie masz brzuch...? jakiś pół metra przed tobą kochana! :-)

romcia powiedziałabym, że brzuszek mały jak na bliźniaki, ale w ubraniu zawsze wydaję się mniejsze... :)

princi szałowo... tylko gdzie Twój brzuszek? hihih :-)
napatrzyłam się na brzuszek romci i teraz oślepłam na inne brzuszki :-D boże jak ja bym chciała bliźniaki!!!
 
Ostatnia edycja:
ELI88 ja też mam zboczenie jeśli chodzi o buty:tak:a do tego lubie ładne stopy jak nieraz widze dziewczyne z ładnymi stopami albo z tatuażem na nich to sie gapie jak głupia:-D
 
kizi stopy to już fetysz! :-D haha no moje stopy na razie są odpychające :baffled: i szczerze mówiąc zamiast je ratowac chociaż ładnie pomalowanymi pazurkami to chodzę z poszczępionym lakierem... wygląda to niczym czerwony wzorek moro :-D ale jeszcze tylko miesiąc i wskoczę w jakieś przyzwoite sandałki i zrobię sobie frencza... jejku juz sie doczekać nie mogę!:-D
 
eli ehehe no ja musze bokiem stanac,zeby cos widac bylo haha :-D a w butach to chodze w baletkach.. hm do wszystkiego, bo tak mi wygodnie,ze nawet nie probuje sie wcisnac w inne :rofl2:
 
reklama
Do góry