reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Ależ wspaniałe wieści z rana przeczytałam, piękne dzieci, cudne! nasze USG w poniedziałek, czekam z niecierpliwością;) zazdroszczę tym, które mają je już za sobą i mogą odetchnąć z ulgą, że z dzidziolem wsio ok
 
Dziewczyny piękne maluszki , można oglądać i oglądać

A tu nasz chyba SYNEK dokładnie 12 tydzień, ma ponad 5,5 cm, przezierność w normie i nosek też, tak na szybko lekarz tylko sprawdził bo dał mi skierowanie na genetyczne więc tam dostanę dokładną rozpiskę. Co mnie zaskoczyło to to że to USG miałam już przez brzuch , wy też już macie przez brzuch?
Zobacz załącznik 655876

mały cudaczek:) bardzo fajne zdjęcie:) ja przez brzuch miałam robione już w 12tc.

Hej Laseczki ;D

Byłam dziś z męzulkiem na prenatalnym w feminie :p na szczęście ze skierowaniem od mojego lekarza z pro feminy :p
Miałyscie rację,że nie ma sie co martwić ,bo będziemy zapatrzone w nasze dzieciątka i o stresie się nie myśli wtedy :p
U nas wszystko ok wyszło ,przezierność karkowa,nosek,pęcherz,rączki,nóżki,żołądek,SERCE :) wystko ładnie pomierzone i sprawdzone i na swoim miejscu:-) jesteśmy mega szczęśliwi .
Na temat płci nic nadal nie wiemy ,lekarz nic nie mówił ,a my nie pytaliśmy bo najwazniejsze dla nas było usłyszeć że wszystko gra i serce nadal bije...a czy chłopczyk czy dziewczynka to sie potem okaże. :p
Po tych dwóch poronieniach cieszę sie że jest we mnie istotka :p nasz/a kochana/ny

Po tym Usg lekarz skierował mnie na krew w celu zrobienia:
1.PAPP-A -KRYPTOR
2.BETA-HCG WOLNA PODJEDNOSTKA-KRYPTOR
tam szybciutko pobrała pani i za tydzień mam odebrac wynniki.
Lekarz od razu powiedział proszę się czasem nie stresować,bo u Pani jest wszystko prawidłowo i życzył miłego dnia :p
I słuchajcie tego ;Pani w rejestracji powiedziała,że ze skierowaniem mam za darmo ,a bez tego musiałabym ponieść koszt 600zł :szok: masakra uffff ....że gratis
sam test PAPP-A kryptor120zł i beta kryptor 120zł a 360zł usg z opisem ..
Dołączam nasze szczęście na zdjęciu:-)

super wieści:) trzymam kciuki za prawidłowe wyniki:)

Hej,
Tak się martwilam a wszystko jest ok. Maluszek fikal jak szalony, nawet nie wiedziałam co mam powiedzieć. Posłuchałam serduszka... no i z tego wszystkiego zapomniałam ubrać spodni. Buty ubrałam i chce siadać przy biurku:) teraz wizyta 22 grudnia, może bd mieli prezent i dowiemy się kto tam mieszka. :)

i kolejna dobra wiadomość:) mówisz, że ze szczęścia bez spodni chciałaś iść do domku? udana jesteś:) ja mam wizytę 11 grudnia i też liczę na to, że poznam płeć:)
 
MamaAnia - słodkości :)

Sympatyczna - super :)

mamamm - ciesze się bardzo :) Hehe z tymi spodniami to dałaś czadu :)

małgoś - ja też mam wizytę 11 grudnia, ale badanie I trymestru na przezierność itd.
 
Ginekolog mi zwróciła uwagę:) zdjęcie mam ale strasznie kiepskie. Testowała nowy sprzęt i ciężko bylo ustawic.
Babel ma 5 cm...

Gratuluję tak szczęśliwych wizyt. :)
 
Śliczne maleństwa:-)

Ja kolejną wizytę mam 19 grudnia, to będzie jakiś 16 tc, ale nie nastawiam się, że poznam płeć. Nie teraz, to później. Córy chcą brata;-)
 
I my po wizycie:)

Tak więc wszystko dobrze u nas:) Serducho bije jak dzwon, zadnych chorób, wad, nic a nic. Maluszek mierzy 7,8cm i wazy 7 deko!
Na wyniki z krwi mam czekac do dwóch tygodni, ale po dzisiejszym badaniu czuje sie bardzo uspokojona. Pani dr nie określiła nam płci, czym jestem troszkę rozczarowana, ale powiedziała ze na tym etapie u chłopca niekiedy juz widać, ciężej rozpoznac dziewczynkę, więc jest jeszcze szansa, choć szczerze przestało mi na dziewczynce tak zależeć. Wg usg 13 t 5 dni ciąży a termin porodu 31 maja
A oto moje szczęście (sory za jakość zdjęcia)

usg.jpg
 

Załączniki

  • usg.jpg
    usg.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Do góry