reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
I my dziś po wizycie. Wszystko w normie, ponowna wiz za 2 tyg:)
Ale się moja Gin wk... jak zobaczyła wypis szpitalny (poinformowałam ze nie otrzymywałam leków wogole a na wypisie mam liste leków podawanych):)) przekresliła, walnęła pieczatke, dodała komentarz....
No cóż ma rację,że to fałszowanie dokumentów....i że trzeba sie zastanowić nad wyborem tego szpitala:):)(
 
Gratuluje udanych wizyt!!!
Aleksp nie dziwnie sie ze sie babka az zagotowala, szok!

Moja wizyta tez nalezy do udanych.
Synusiowi cudownie bije serduszko, brak skurczow macicy. Maly pieknie wystawil swoje dzwonki iwec tatus dostal zdjecie na potwierdzenie meskosci :)) Strasznie ruchliwy i ulozony do porodu glowka w dol
Szyjka zamnkieta i dobrze trzyma:tak:
Syn pomierzony i wazy 2016g:szok: spory ten nasz chlopak
Na komputerze pokazalo zamiast 31tc to 34:szok::szok: ale mam sie tym nie sugerowac bo to tylko w przypadku gdyby na poczatku niebylo wiadomo kiedy kobieta zaszla w ciaze i dopiero teraz szukali by terminu porodu.
Ja dolaczam do ANEMIKOW:baffled: mam zalecone zelazo raz dziennie i najlepiej naczco z rana przynajmniej 30 minut przed sniadaniem hmmm i to chyba tyle.
 
Herbata - ja mam jakiś uraz psychiczny przed rozcinaniem mi czegokolwiek... Wolę SN, bo przynajmniej wiem co się dzieje;)
 
Ulkan przy SN też Cię mogą troszkę naciąć :) ale to na pewno mniej niż przy CC :)

Ja dziś po wizycie niestety bez USG. Ale badanie na fotelu było, szyjka ma jakieś 3 cm i jest zamknięta. Na twardniejący brzuch mam brać magnez to kupiłam Magnezin polecony w aptece, może zadziała :) Jak powiedziałam ginkowi, że często mam twardy brzuszek to stwierdził, że mam nie świrować bo na poród to za wcześnie :) no i oczywiście zakaz współżycia dostałam i macania, głaskania, dotykania piersi i brzucha. Robi się! :-) Mi to na rękę nawet bo jakoś w tej ciąży nie mam wogóle ochoty na igrasszki bo jakiś strach mnie zaraz oblatuje, że małej się coś stanie... No a moja waga od 3 tygodni stoi w miejscu dzięki diecie i mam nadzieję, że do przodu już nie pójdzie za wiele :) daje sobie max jeszcze 6-7 kg! Byleby do 100 nie dobić :) 2 lutego wizyta z USG więc już czekaaam :)
 
Aleksp mnie mój M. urobił syropu z przepisu swojej babci :
3/4 szklanki wody przegotowanej
1 duża łyżka miodu
3 plastry pokaźne cytryny
3 ząbki czosnku wciśnięte do tego

szczerze Ci powiem że smród okrutny ze dwa dni to piłam, później zaczęłam oszukiwać (kazał mi dwie łyżeczki 3x dziennie) i sam rutinoscorbin tylko brałam a i propolki do ssania. Został mi tylko katar ale nie bardzo uciążliwy więc jest ok:)
Poprzednio jak chorowałam we wrześniu to było chyba to brałam jeszcze czosnek w tabletkach i cytryny jadłam:) i dużo soku malinowego!! do nosa woda morska - ale to nic nie daje!!
 
reklama
Do góry