reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
A więc tak dr potwierdził ciążę żywą, serduszko bije, wczesny 8 tc
biggrin.gif
))))))))
Wszystko jest dobrze, termin na 9-10 marca z usg
biggrin.gif


gratulacje! super :)


ja mam następną wizytę u innej lekarki 06.08, mam nadzieję, że na ekraniku już zobaczę Bąbla.
 
Mam zle i dobre wiadomosci. Dobra jest ta ze krwiak jest mniejszy. Juz nie naokolo pecherzyka tylko z lewej strony pecherzyka i widac ze sie juz zabliznia czyli wchlania. Mozliwe ze nie bede wogole krwawic albo moge miec male plamienia. Nie jest tez wykluczone ze nie pojawia sie nowe, w kazdej ciazy w sumie moga. Zla wiadomosc to ze od ostatniego usg pecherzyk nie zwiekszyl sie tak jak powinien i nie widac jeszcze echa serca. Liczac od ostatniego okresujestem juz w 6 tc. Lekarz powiedzial ze jak na razie wyglada to na 5 tc. Martwie sie tym serduszkiem ale nic nie poradzimy musimy czekac. Lekarz okazal sie bardzo super kompetentnym gosciem. Bylam u wielu gin w zyciu i pierwszy raz moje badanie trwalo 1.5h:) wszystko powoli tlumaczyl, posadzil nawet mojego M kolo siebie i tez mu wszystko pokazywal. Robilam poziom progesteronu i mowil ze mam b.dobry i nie ma sensu brac dopalaczy. Jego zdaniem natura jest w tym momencie wyznacznikiem i duphaston, czy luteina daja moze 3% pomocy w ciazy. Bardziej gin przepisuja leki zeby pacjentki sie nie denerwowaly niz ma to jakis wiekszy wplyw na ciaze. Ja nie wiem nie znam sie wiec nie wypowiem sie na ten temat. Lecimy jutro na wakacje pozniej do Pl i boje sie cisnienia, lekarz mowil ze trzeba bardzo uwarzac na wszelkie turbulencje itd. Ja codziennie spedzam 2h w metrze pod ziemia w bus i tez mam zmiany cisnienia i trzesawki wiec chyba nie mam czym sie za bardzo przejmowac . Nastepne usg 9.08 w Pl wtedy serduszko juz powinno byc. Oby tak sie stalo. Jestem poddana naturze i pozytywnemu mysleniu. Co jeszcze fajnego lekarz powiedzial ze najlepiej zajsc w nieplanowana ciaze kiedy sie nic nie wie lata samolotami tanczy biega itd bo wtedy jest najzdrowsza bez nerwow a ja taka ktora starala sie tyle czasu i zaszla na clomidzie bede juz zawsze nerwowa o swoja fasolke. Swieta racja. Takrze znikam na 2 tyg mozliwe ze popisze cos z kafejek i mam nadzieje ze za 2 tyg bede miec same dobre wiesci. Dziekuje za kciuki
 
noelka84 z jednej strony masz racej, czesto zazdrościłam tym 'wadkowym' mamom, ale z drugiej strony dzieki temu ze my sie staraliśmy, w zasadzie od razu wiedziałam o bąblu więc dłużej ciesze sie swiadomościa że jest :) I od samego poczatku dzieki temu dbam o podstawowe sprawy jak nie picei alho, palenie itp

kciuki na Twoja kolejna wizyte zaciśnięte :)
 
noelka z tym seruszkiem, nic się nie martw, u mnie tez nic jeszcze nie widac tylko pecherzyk. Mojej kuzynce dopiero pod koniec pierwszego trymestru na usg pokazało sie cos wiecej niz tylko pecherzyk.
Ważne, że krwiaczek mniejszy. Odpoczywaj!!:-)
 
Noelka wiem co czujesz, przez ostatnie dwa tyg żyłam w jednym wielkim stresie. Wierzę, że serduszko już w sierpniu będzie radośnie biło. Super, że krwiak się wchłania, to naprawdę b. dobra wiadomość.
 
reklama
noelka, jest dobrze :) fajnie, że krwiak się włchłania :) ja mam usg dopiero pod koniec przyszłego tyg. i jak zapytałam lekarza czy będzie już wtedy widać serduszko to powiedział, że "jest szansa" ale może być za wcześnie. Więc głowa go góry!
 
Do góry