reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Jak czytam Waszych kg, to aż mi wstyd :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Obecnie ważę 85 kg i tyle ważyłam przed tą ciążą, więc jak na razie nic nie przytyłam. Z Tymkiem przed ważyłam 71 kg, a na koniec dobiłam do 100 :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Po porodzie miałam -16 kg... :szok: A na to teraz sobie nie pozwolę. Max chciałabym 7 kg przytyć...
 
reklama
Hmmm... no ja właśnie też do magicznej 60-ki dobiłam...:confused2: A startowałam od 57,5 - 58kg. Ale u lekarza zawsze ważę więcej, być może dlatego, że to popołudnie i jednak ubranie też trochę waży :laugh2:. Tak sobie wmawiam:laugh2:. I mam wieeelką nadzieję, że zbyt dużo nie przytyję, bo ja też z tych niższych (162cm) i bardzo kiepskim metabolizmem.

Ja mam to "szczęście" że trochę wyższa jestem 172 cm :)

Cudowne wiadmosci o dzieciatkach ale z waga to juz nie tak kolorowo:-D:-D:-D
Ja startowałam z 57 a teraz waga wskazuje 60 wiec luzikkk wkoncu to juz 18 tydzień:rofl2:
Z Laura do porodu ważyłam 83kg, po porodzie jak wróciłam do domku ważyłam 72 kilogramy. Teraz myślę tych 72 nie przekroczyć:-D

Z Antkiem startowałam z 62 kg; w dniu porodu 69 kg, miesiąc po porodzie 51,5 kg. Taka ciąża odchudzająca była z tym że 6 miesięcy wymiotowałam dzień w dzień a to już przyjemne nie było i dużo dało karmienie piersią :)
 
bylam dzie na usg. dzidzius rozwija sie prawidlowo,zaslanial buzke raczkami ale po chwili nam twarzyczke pokazal:) i co ma miedzy nozkami tez zobaczylismy :-) na 100% chlopczyk bedzie:-D
 
reklama
Do góry