reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

noelka - wszystko ma swoje dobre i zle strony. Jesli pracujesz w biurze, ale czasem musisz cos nosic, to na bank, jak tylko poinformujesz o ciazy, nie pozwola Ci nieczego nosic ( tylko do 3kg). Moim zdaniem juz powinnas o tym powiedziec. W UK nie masz obowiazku mowic, ze jestes w ciazy, az do 25tego tygodnia, ale wiadomo, ze im wczesniej powiesz, tym szybciej zrobia Ci risk assessment i beda na Ciebie uwazac. Jesli tylko bedziesz sie w miare dobrze czula w ciazy, to powiem Ci, ze praca wcale nie jest zla. Czas szybko leci, a i masz kontakt z ludzmi. Nie siedzisz w domu i nie zamartwiasz sie kazda najmniejsza dolegliwoscia:-) Powodzenia!
 
reklama
nimitii gratulacje udanej wizyty :-)
Patrycja2810 ja też mam dzisiaj wizytę o 19.30 prywatnie, to moja druga ciąża u tego samego lekarza a on tylko prywatnie przyjmuje :-D
noelka84 3mamy wszystkie kciuki napewno wszystko będzie dobrze bo marcóweczki są silne :tak:
 
co do wizyty to z jednej strony nie mogę się doczekać żeby zobaczyć tą małą kluseczka :-D ale z drugiej strony odczuwam ogromny stres czy wszystko będzie ok :-(
 
cześć dziewczyny, jestem nowa:) byłam dziś u lekarza... widać tylko pęcherzyk ciążowy (10 mm), nic więcej:( lekarz mówi, że nie ma się czym martwić. Była któraś około 5 tyg i 5 dnia na USG?? trochę się martwię
 
cześć dziewczyny, jestem nowa:) byłam dziś u lekarza... widać tylko pęcherzyk ciążowy (10 mm), nic więcej:( lekarz mówi, że nie ma się czym martwić. Była któraś około 5 tyg i 5 dnia na USG?? trochę się martwię

trytytka ja byłam w 4 tyg. i 6 dniu i pęcherzyk miał 0,71 mm trzeba być cierpliwym ja mam właśnie dzisiaj wizytę i lekkiego stresa ale mam nadzielę, że będzie dobrze :tak:
 
Jestem po wizycie u gin. Wszystko w normie, maluszek ma 4.0 mm, z @ wynika 6 tc a z USG 5 tc. No i jest maleńkie serduszko :) USG wykrywa od 6 tc ale już maleńka kropeczka pulsowała :) płyn owodniowy w normie :) karta ciąży założona :)
Ale jest jedno ale bo mam zapalenie tarczycy a zapisałam się już do endokrynologa na NFZ na 21.02.2013 r no ale muszę zrobić szybko badania na świeżo i jak coś nie tak to biegiem do lekarza żeby nie poronić albo żeby malęństwo nie urodziło się z jakimiś wadami. :( więc w piątek do pobrania krwi idę a w poniedziałek będę mieć wyniki jak by wynik był po wyżej 4 to będę działać
 
reklama
co do wizyty to z jednej strony nie mogę się doczekać żeby zobaczyć tą małą kluseczka :-D ale z drugiej strony odczuwam ogromny stres czy wszystko będzie ok :-(

marysia_85 wiem jak to jest, myśle że każda z nas odczuwa to samo przed wizytą. Niemniej jednak wiem, że w marcu pochwalimy się pięknymi zdjęciami naszych pociech i KAŻDA pociecha dotrwa do końca cała i zdrowa. A te nasze obecne zamartwianie się, to nic innego jak nasza wielka miłość do naszych rosnących robaczków no i oczywiście bycie mamą.
Ja sobie pomyślałam, że od teraz już do końca mojego życia będę martwiła się o moje dzieciątko i pewnie wy też co :)
 
Do góry