reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
makunia ,trytka gratuluje dobrych wiadomosci:)
mojego malucha lekarz wmierzyl.zrobil zdjecie ust,nie ma rozczepu. musial brzuch poruszac zeby mlody buzie odslonil:)ogladal glowke,serducho.maly mial pupe w miejscu jak moj pepek a glowe w podbrzuszu.:-)fajne widoki:-D
 
Ja tez chce juz usg, a co dopiero w piatek ide :( wiem, ze to juz niedługo, ale czas sie jakos ciągnąć zaczyna. Dzisiaj oddałam mocz do analizy i byłam na pobraniu krwi - pani zrobiła to zupełnie bezboleśnie (w szoku byłam) ale zostawiła mi wielkiego siniaka!
 
Jotka gratulacje synka:-D

My wyrównujemy bilans dziewczynek bo właśnie wczoraj się dowiedziałam,że będziemy mieli małą Nelę:-D:-D:-D:-D:-D:-D Wszystko z maleńką w porządku więc wielkie uffff...a jak dowiedziałam się, że córa to aż się popłakałam:D
 
Czyli wychodzi na to, że na razie chłopców u nas na forum dostatek;) To teraz pasuje, żeby objawiły się jakieś dziewczynki;) Gratuluje udanych wizyt dziewczyny;)
 
reklama
Do góry