reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
dziekuje bardzo :) ale i tak zaczynam sie martwic, bo tak na dobra sprawe przytylam z pol kg :/ i nie wiem czy to nie za malo. caly czas mi sie waha waga 55-56
 
Aniu, masz bardzo ładny brzuszek ...
ja na razie po weekendowych atrakcjach jestem 1 kg na minusie, więc się martwię, bo jednak trochę mój organizm się przez to osłabił, ale do tej pory moja waga stała w miejscu (mimo, że piersiątka urosły i w talii tez przybyło mimo że brzucha nie ma) i absolutnie się nie martwiłam ... taka widac uroda w drugim trymestrze na pewno wszystkie przytyjemy ;-)
 
Ostatnia edycja:
ania_ch0 pol kg w 15 tygodniu to raczej malo, ale ja bym sie nie martwila, ja potrafie kilogram w tydzien przybrac to dopiero bieda :)
 
to.jpgmy.jpgto MY jak ktos by chciał zobaczyć.
 
Moje drogie,macie śliczne brzuszki:-) jestescie bardzo zgrabne. Nie wiem co mi sie dzieje, bo ja strasznie tyje a sie nie objadam:szok::-:)wściekła/y: Wiec Wy swoimi małymi plus-minus 0,5-1kg to sie nie martwcie, to moja 4 ciąża i macie jeszcze czas na tycie.ja sie martwie o siebie mam 5 kg na plusie a wszystko mam w biodrach i tyłku:zawstydzona/y: a do tego ciążowy brzuszek i wygladam strasznie. Ogólnie nie jestem do tego przyzwyczajona bo ważę ok 45-47 kg. po Alicji startowalam od 50 kg a teraz mam 55 kg. Jak dla mnie to 8 kg za dużo, teraz mi z tym źle ale wiem ,ze schudnę po ciąży bo z 1 synem utyłam 30 kg. Z 42 kg na 70 kg więc to dopiero było coś:-D
 
reklama
tusia26 no i to sie nazywa ciażowy brzunio :) pieknie zaokraglony :*

kokota82 to rzeczywiscie Ci sie utylo, z 42 na 70 :D ale za to ile kobiet Ci zazdrosci powrotu do wagi!! w 80% przypadkow to nie mozliwe :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry