reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

2 056.jpg 8tydz+1Zobacz załącznik 239502 wg usg 12 tydz+4
Widać na 2 zdjęciu jak dzidzia zajęła całą wolą przestrzeń w porównaniu do pierwszego zdjęcia.Od 3 dni szczypie mnie w bliźnie po cesarce widać macica znów rośnie.jak leżę czuję ją jakieś 2-3 cm pod pępkiem
 
Ostatnia edycja:
reklama
paulinka -na 2 usg widać jak dziecku głowa utknęła,coś mało ma miejsca ta moja kruszynka i zapomniałam dodać ,ze 21 marca miała tylko 4,52 cm ,niby w normie ale malutkie... dziękuje za mile słowa ale nie mam skanera i robie zdjęcia ,przez co są mało wyraźne :((
Dziękuje Meryan :)- mam już 3 kg na plusie
 
kokota82 - bardzo fajne maleństwo :-) rzeczywiście nieźle się już rozpycha ... brzusio też uroczy :-)

ja już się nie mogę doczekać USG ... jeszcze 2 tygodnie ...
 
Dziewczyny!! Brzucholki fantastyczne!!!
Modlisia myślę, że każda z nas chciałaby tak pięknie wyglądac pod koniec ciąży. Wstawiłaś bardzo... ale to bardzo pozytywne zdjęcia. :-)

U mnie brzuszek lekko zaokrąglony. Należę do osób szczuplutkich i pewnie dlatego tez już widać co nieco.
 
Izula, ale dzięki temu dłużej tym brzuszkiem się nacieszymy...:) Moj juz tez sie zaokragla, ale w w pierwzej ciązy w 13 tyg tez było co nie co widać , tak więc rośnie w normalnym tempie :)
Nie moge doczekac sie lata az będzie bardzo zgrabny ciązowy :), bo zanim nabierze ładnych ksztaltów to trochę czasu minie :)

Kokota, masz bardzo ładna figurę :) i bardzo ładne maleństwo :)
 
reklama
Modlisia, jaka słonica?????
Maryan, ładny brzuszek
Kokotka, ty szczuplaczku, brzuszek śliczniutki, ale maleństwo rośnie cudownie
 
Do góry