reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
MERYAN ja też bym tak zrobila na twoim miejscu, po takich przejściach nie liczą się pieniądze.
Ja ostatnio nie dostałam zdjęcia usg ale to też moje roztargnienie i nerwy, e tam. a na 3-4D muszę jechać najbliżej do Iławy - 150zł, Toruń - 200zł a Bydgosz jeszcze więcej. Jutro będę dzwonić i spróbuję się umówić na I połowę sierpnia

Śliczne te wasze foteczki
 
Powiedzcie kiedy robić te 3D, ja chciałabym jak będziem ój na urlopie w pl, 23-25 tydzień ciąży

ja mam na każdej wizycie od samego poczatku ciąży, tj po zbadaniu wszystkich parametrów w 2D lekarz przełącza nam na 4D,pstryka fotki i wlącza nagrywanie

U mnie jest dokładnie tak samo... na każdej wizycie oglądam Szymonka w 3/4D.
 
Dziewczyny dziękuję Wam w imieniu Olusia:D

Trusia ja tak jak Maryan i Mysza na każdej wizycie po 2D mam 3D/4D. U mojego lekarza normalnie 3D/4D kosztuje 250zł ale w związku z tym, że prowadzi moją ciążę to za każdą wizytę płacę 120zł (no chyba, że prenatalna czyli połówkowe i po 30tc to 150zł)
 
A to my przed chwila czyli 25tydzien :) p.s. bez makijazu i fryzury - wybaczcie :)
 

Załączniki

  • P7230007.jpg
    P7230007.jpg
    57,4 KB · Wyświetleń: 80
  • P7230004.JPG
    P7230004.JPG
    60 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Do góry