reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Antosiowa ... boskie fotki Antka z zaborczą koleżanką :-D:-D, a na ostatniej jaki wymęczony tymi amorami ... bidulek :-D:-D

Aaga ... wyglądacie ślicznie :-) z Julci słodzinka, a Twoja fryzurka suuuper :-) i od razu zauważyłam :-p:-):tak:

Xmama ... ależ piękna ta Twoja princeska :-):-) ... po prostu jak z bajki :-):tak:
 
reklama
aaga super!! i jak zgrabnie drepczecie;-)
ja tam sie strasznie ciesze z tego sniegu mimo ze czekam na wiosne...
jeszcze w koncu luty jest:-p:sorry2:
 
Cyknęłam.
proszę, fotki z dziś :tak:

Sąsiedztwo
dsc00600902171055fa6.jpg

To żółte po prawej to nasz domek ;-)
dsc00610902171056rr7.jpg

dsc00790902171074tu6.jpg

a to rzeczka śmierdzioszka koło nas
dsc00630902171058bo4.jpg

dsc00680902171063ur0.jpg

dsc00760902171071kb3.jpg

dsc00920902171087kg3.jpg


No i wybaczcie, że tyle...
 
Lorien ślicznie biało u Was, fajny domek macie, no a Emilka to cudny bałwanek :-) unas też jest tyle śniegu,no i wkońcu dziś przestało padać:baffled: fajnie jest lubie jak jest śnieg,ale chcę już WIOSNĘ !!!!
 
Lorien, tutaj też musisz mnie dobijać tym śniegiem:-D:-D. U nas padało dziś porządnie, aż nic nie było widać, ale że temperatura plus 2 stopnie to chlapa tylko się zrobiła:crazy:.

Xmama, w szoku jestem jaką Ty masz śłiczną córke:tak:. Teraz tylko patrzeć jak się będzie za chłopakami oglądać i na bóstwo się robić:tak:. Wygląda rewelacyjnie:tak:. (Nie wiem, czy pisałam już komentarz czy nie, ale przecież nic się nie stanie jak zrobię to 2 razy:-p:-p).

Aaga, ja to chyba Ciebie widzę pierwszy raz;-), super fryzurka:tak:. Widzę, że Wasza zima niczym nie odbiega od zimy u Lorienki. Tylko u nas tak niajako:baffled:.
 
reklama
Do góry