reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Aaga fryzurka bardzo twarzowa ale jak bys nie napisala to bym niezauwazyla:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:. A Jula widze bardzo zadowolona ze slizgawki nie bylo krzyku jak zobaczyla ze jej rano nie ma? Hubcio tez bylby bardzo zadowolony z takiego prezentu tylko miejsca brak.
 
reklama
Aaga no więc kupiliście. Czy moje rady okazały się w porządku? U nas nie ma dnia, żeby Emi nie zjeżdżała. Mikołaj był bardzo mądry :-pAaguś super Wasze fotki, a Ty..... no po prostu wyglądasz szałowo!

Xmama aż zazdroszczę, cudnie!
 
aaga- miło Cie nareszcie zobaczyć, a razem wyglądacie cudnie: takie najlepsze fumfelki:-D

xmama- boszszsz, ale ta sandrunia śliczna:tak::tak::tak::tak::tak:naprawde najładniejsza dziewczynka w grupie.:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
nie bylo krzyku jak zobaczyla ze jej rano nie ma? /quote]
krzyku nie było, ale była chyba troche rozczarowana:-(. Zjezdzalnia jednak musiała byc zdemontowana bo zajeła mi cały przedpokoj

Aaga no więc kupiliście. Czy moje rady okazały się w porządku?
No kupilismy, a rady okazały sie bardzo cenne, dziki Ci kochana za nie:-). Zjezdzalnia okazała sie faktycznie wystarczająco długa i najwazniejesze ze Jula zachwycona
aaga- miło Cie nareszcie zobaczyć, a razem wyglądacie cudnie: takie najlepsze fumfelki:-D
xandii, ale ja juz sie wczesniej pokazaywałam, bez kitu. Moze nie robie tego zbyt czesto, ale to dlatego, ze zawsze na zdjeciach wychodze jakos tak debilnie i nie ma co pokazywac:-D
 
Sandrunia ślicznota, że hoho :tak:, sukienka piękna i ten makijaż :szok:, widać, że mamusia dała z siebie wszystko :tak:.
 
aaga, to moja wina, bo przyznaję ze wstdem, że zdarzały mi sie dość długie nieobecności, mogłam więc po prostu przeoczyc twoje zdjęcia (no i znów sie wstydzę:zawstydzona/y::-D) ale to nie zmienia faktu, że sliczne jest to wasze wspólne zdjęcie:tak:
 
Aaga, super z Was blondi laseczki;-):-). Ale macie fajnie z tą zjeżdżalnią:tak:, my też chcemy kupić, ale chyba poczekamy aż sie zrobi ciepło.

Xmama, Sandrunia jest przecudna, śliczna ta sukienusia, fryzurka boska i ten makijaż:szok::-):-)... fiu fiu, lasencja jak się patrzy;-):-D
 
Dziękuje Dziewczynki moje Kochane ze te wszystkie komplementy !! Nieukrywam że urosłam,i że Wiem że mam najładniejszą dziewczynkę w całym przedszkolu;-):-D:-D
 
reklama
Do góry