reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Jeśli o fryzurę chodzi, to myślałam że masz podtapirowane i upięte w luźnego kitka, zresztą już napisałam, że super wyglądacie, czyli o Tobie też mówiłam :tak::-).
 
reklama
dobra, dobra juz sie nie tłumaczcie:-D
Kurczaj jest taki rozowy bo jest surowy i obsypany przyprawami
 
Julcia ślicznitka i ta jej zjeżdzalnia,szkoda że ja niemam miejsca w domu na taką, ale dziewczyny miały by raj:tak::-(
aga super fryzurka chudzielcu :rofl2::-)
 
A teraz kilka naszych fotek:-)
Dzisiejszy Bal przebierańców w przedszkol,Sandrunia wróżko-księżniczka:-)






Więcej niechce się załadować:angry::crazy:
 
Dzieki kobietki. Zjezdzalnia była rozłozona tylko na chwile, głownie po to zeby sprawdzic czy sa wszystkie elementy i czy pasuja do siebie. Ale Jula była nia zachwycona, w nocy została rozłozona na czesci i wyniesiona na strych. teraz czeka do wiosny:-D
Xmama fajnie Sandrunia wyglądała, makijaz pełna profeska:-)
Abejka osttanio wspominałas i szukałas stroju dla Zuzi na bal przebieranców. Moze bys tak pokazała kolezankom zdjecia z pierwszego balu swojej pierworodnej:tak:
 
aaga no nareszcie zdjątka dodałaś. Mi się Twoja fryzurka bardzo podoba. A co do zjeżdżalni.... jest to przedmiot nr jeden na liście zakupów dla Fifiego. Oczywiście jak już będzie gdzie ją postawić. :-)
xmama już pisałam na nk, że księżniczko-wróżka przepiękna. I widać, że zadowolona. A ty mamusiu jak przeżyłaś pierwszy bal swojej córci?
 

xmama już pisałam na nk, że księżniczko-wróżka przepiękna. I widać, że zadowolona. A ty mamusiu jak przeżyłaś pierwszy bal swojej córci?

Dziękuje bardzo :-) A mamusia była bardzo wzruszona i zadowolona,bo Sandrunia bardzo mi się podobała,wszyscy byli zachwyceni jej wyglądem,i jeszcze to co powiedziała mi dziś jak ją szykowałam w przedszkolu " mamusiu dziękuje Ci że się tak starasz żebym ładnie wyglądała,kocham Cię,będe najpiękniejszą księżniczką dzięki tobie " aż mi się łezka zakręciła w oku:tak: tak bardzo ją kocham i jest taką mądrą dziewczynką:-)
 
xmama ale Sandrunia przepieknie wygladala:szok::szok:w sumie nic dziwnego bo z niej sliczna dziewczynka ale super jej w tej fryzurce i jak pieknie pozuje!!
masakra wloski i makijaz normalnie bajka, jak ona tak wyglada na balu przebierancow w przedszkolu to co dopiero na studniowce:sorry2::-p:-D
nie mow innym mamom ale najpiekniejsza na sali jest nasza styczniakowa siostra:tak::-pwyobrazam sobie jaka musialas byc z niej dumna!!!
ja chce corke!!!
 
reklama
Do góry