reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

reklama
Tika, Mateuszek jest przesliczny, naprawde uroda jak dziewczyneczka, zwłaszcza na zdjeciu nich pomysle chwileczke. Ze zdjec mozna wywnioskowac ze grzeczny jak aniołeczek. Jula tez spi z dupcia do góry, dzieci chyba tak lubia. Piekny synek to piekne zdjęcia:tak:
 
Tika :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: Jezu jakie on ma włosy :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
wiem wiem monotematyczna jestem:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-p;-) jeszcze tak będzie przez jakiś czas...............rok...dwa.............trzy :sorry2:
Mateuszek jest śliczny jak porcelanowa laleczka :tak:
 
Cioteczki dziękujemy! jesteście kochane.

Aaga no to zapraszam, ogródek rzeczywiście ekstra, same wózki tam jeżdżą :-D:-D:-D

Tika Mati jest rzeczywiście śliczny, a te włosy.. powalające!!!!!

W czapce tego nie widać, więc dla mnie najlepsze fotki w domu, rewelka!!!!!!!!
 
Tika Mati jak zawsze przesliczny, maly przystojniak Ci rosnie, pewnie strasznie ciezko Ci przyjdzie obciecie mu tych loczkow. :no:
 
... Monika nie ma co zazdrościć tylko trzeba sie brać do roboty :tak::tak::tak::tak::blink:

W przyszłym roku ;-) Właśnie dziś się dowiedziałam, że u mnie w pracy są już trzy kobitki zafasolkowane :szok::baffled: Więc muszę poczekać aż one wrócą, bo przecież ktoś musi pracować ;-):-D:rofl2::-p

Emilka jest śliczna na każdym zdjęciu, minki robi fajowe. A Mam,usia nie misi się cenzurować, bo wygląda świetnie :tak:

Tika Nie będę odmienna od dziewczyn i powiem, że Mati jest śliczny i wygląda jak dziewczynka :tak::-D Uwielbiam te jego loczki i piękne niebieskie oczka :tak::-D:laugh2: Jego minki są rozbrajające :rofl2:;-)
 
Te Wasze dzieciaczki z każdym dniem coraz to piękniejsze :)


udało mi się załaczyć, po długim czasie, kilka zdjęć Oskara
pewnie go nie pamiętacie :( bo dawno nic nie załączałam

miłego oglądania
 

Załączniki

  • IMG_4473.JPG
    IMG_4473.JPG
    406,2 KB · Wyświetleń: 21
  • IMG_4511.JPG
    IMG_4511.JPG
    362,8 KB · Wyświetleń: 19
  • IMG_4452.JPG
    IMG_4452.JPG
    313,7 KB · Wyświetleń: 21
  • IMG_4392.JPG
    IMG_4392.JPG
    459,6 KB · Wyświetleń: 21
  • IMG_4376.JPG
    IMG_4376.JPG
    389,4 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Do góry