reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

Jakie te nasze marjaniatka sa fajne:-)
Pinus uspokoiłas mnie ta fotka Erika bo Goska tez tak ''ryje'' twarza i juz myslałam ze z nia cos nie tak ,ze za słabe raczki ma,a tu prosze przygotowania do raczkowania:szok:
 
reklama
Marta Pawełek staje się pomału Pawłem:-D jak on dorośle wygląda, a jaki "długi":-D służy mu mleczko służy:tak:
Pinka a ja myślałam że Eryczek robi pompki:-D
Katjusza piekny misiu jest z Natki:-)
julia ładnego masz synusia:tak:
Kasia po prostu urocza:-) a dlaczego żwirek?
MiluśTwoje Królewny są przesłodkie i powiem Ci że uwielbiam patrzeć na nie bo zwykle są ubrane inaczej, podobnie ale nie tak samo, i widzę dwie kochane dziewczynki obok siebie a nie "lustrzane odbicia":-):tak:
 
Patik- ubierając je podobnie ale inaczej mam wieksze pole do popisu zeby miec mase ubranek "róznych":):) poza tym tak jak są ubrane inaczej tak tez sie róznią charakterkiem:)
 
Milutek - dziewczynki rosna super
kajusza- a co Narka tak sie zachomokowala .
juliaidario- synek ladniutki no i jaki zaciekawiony co tam jest na lyzeczce.
Marta- synek przystojniacha, i super sobie siedzi :)
Pinka- zdolniacha z twego malego, sadze ze masz racje - przymieza sie do raczkowania
Patik- Zosia jaka skupiona i rownies swietnie rosnie.
madziulka- no mi sie podobaja wazne ze ma misia na nich a tam troszke rozu ;-) i jak zdolnie sie przekreca bo u nas to leniwiec jest.
lokata- swietne zdjecia , fajniutke sa jak dzieciaczki sa tak pomazane jedzonkem.

Ja sie wkoncu zajelam naszymi zdjeciami bo siedzialy sobie przez caly czas w aparacie. Obskoczylam juz NK i FB wiec i tu wkleje co mamy.
 

Załączniki

  • meste1.jpg
    meste1.jpg
    52,5 KB · Wyświetleń: 64
  • kikik1.jpg
    kikik1.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 52
  • mestek2.jpg
    mestek2.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 55
  • mestek.jpg
    mestek.jpg
    51 KB · Wyświetleń: 63
  • mestek4.jpg
    mestek4.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 57
  • mestwinDSCF1615-001.jpg
    mestwinDSCF1615-001.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 71
  • mestek3.jpg
    mestek3.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 64
Patik- ubierając je podobnie ale inaczej mam wieksze pole do popisu zeby miec mase ubranek "róznych":):) poza tym tak jak są ubrane inaczej tak tez sie róznią charakterkiem:)
i tak trzymaj! bo przecież każda z nich jest inną osobą, i przez to są takie wyjątkowe:))) ciekawe jak te charakterki będą się zmieniać w miarę czasu jak będą podrastać...

dove Twój Mestwinek jest śliczniasty, piękne oczy i te spojrzenie...a zdjątka z króliczkiem wow naprawdę mnie zauroczył:tak: jak na poranek masz ładną fryzurkę, moje włosy tak nie wyglądają:-D starszy synuś też przystojniacha, och panny będą się ganiać za Twoimi chłopakami:tak:
zdradzisz w jakim programie zrobiłaś takie fajne kolaże ze zdjęć??? pliss!
 
Ostatnia edycja:
Juliaidaro- zawsze mnie taki widok rozbraja: maly mezczyzna w bluzie z kapturem i super spodniach i smoczek w buzi:)) uwielbiam jak Olaf moj tak wyglada:)):D
 
Patik - dzieki :) no wlosy akurat byly po myciu dzien wczesniej wiec jeszcze puszyste:zawstydzona/y:. A ten program to PhotoScape mozesz go sobie wgrac z neta jest darmowy. Super rzeczy mozna w nim robic.
 
dove piękne zdjęcia;-) Twój młodszy synek na każdym zdjęciu jest taki pogodny:-) A starszy -rzeczywiście- przystojniak:tak:
 
reklama
Do góry