reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

Confi...kobieto jak udaje Ci się uchwycić takie świetne minki Damiego....a może On tak cały czas....obłędny jest:tak::-D Bezzębny uśmiech na drugiej fotce cudowny...wogóle to śliczny chłopczyk:tak:

Mmatysiu....miodzio...Fifi jest cudowny:tak:
 
reklama
confi- z Damianka to mały cwaniaczek rośnie :-D, bedziesz miała z nim coraz weselej :-p

mamamatysia- nie no zięciulek pierwsza klasa :-D:-D buziol
 
Mmatysia jaaaaakie słodkie zdjęcie. Fifi na nim wygląd tak zalotnie i słodko , napatrzeć się nie mogę :-):-):-) a kompletnie nie rozumiem dlaczego Cię zawstydziłam??? Przecież napisałam samą prawdę, wyglądasz obłędnie .

Roxy Damiś tak ma na widok aparatu :-D:-D:-D powiedziałabym ,że odruch bezwarunkowy ...

Monika jeszcze nie zrobiłąm albumu ,ale zbieram wszystkie śmiechowe foty...w końcu coś sklecę :tak:

Ankzoc a żebyś wiedziała...już mamy z nim niezły meksyk a co to będzie później :szok::-D

będę przy moim synu mistrzynią w ćwiczeniu cierpliwości...może zacznę dawać wykłady w tej dziedzinie :-D:-D:-D
 
confi- nic nie odpisalas na temat moich komentarzy z jajek do zdjec damisia:( a tak sie staralam://////
Tikanisiku tak mi głupio...wybacz :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
kompletnie zapomniałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
nie gniewaj się na mnie dobrzeee?
A komentarze fajne...prawie trafione ;-):-p
nietrafione jest tylko to ,ze Damiś ma dość fotografowania :-D on chyba nigdy nie ma tego dość bo zawsze się cieszy jak widzi aparat :tak:
 
confi- alez absolutnie sie nie gniewam conficzku kochana:) sama ostatnio nie mam na nic czasu.. wiec wybaczam ta drobna pomylke zapomnienia o mnie..:/:p a co do fotografowania to wszytsko bylo pol zartem pol serio:)
 
mamstud, :-D:-D:-D dałaś czadu z tym nadrabianiem :tak::szok::rofl2:
zdjęcie super :tak: na pierwszym wygląda jakby była w jakimś zakładzie foto i pozowała do zdjęcia ;-) a ty się kochana jeszcze nie rozpakowałaś że masz kartony w domu? ;-) nie martw się - Gaba zrobi z nimi porządek :rofl2:

sara, Mateuszek jest niezłym przystojniakiem ;-):tak::-) wypiękniał normalnie :rofl2:
te oczka, włoski...no słodziak jakich mało...pokazuj nam go częściej bo zapomnimy jak wygląda :-p.... wiesz że lubimy oglądać foteczki :sorry::tak::tak:

confi, nie no....ostatnia fotka wymiata :-D:-D padłam normalnie :rofl2::rofl2: mały devilek :rofl2::rofl2: powinnaś wydrukować, oprawić w ramkę i powiesić nad jego łóżeczkiem :-D albo wysłać na jakiś konkurs minkowy ;-) a tak serio - to wróżę mu karierę komika :tak::cool::cool:
a i fajnie wygląda a'la "zimowo - czyli w tej fajnej grubej czapusi i puchatym kapturze :tak:

mmatysia, Filipek jest takim słodziakiem na tej fotce :tak:

 
reklama
Tikanis cieszę się ze się nie pogniewałaś na mnie no i wiem ze te podpisy były nie na serio ;-)
Barmanka dziękuję :-) komik powiadasz...zaraz po tancerzu też może być :-D

a dzis Damian melancholijny. Złapałam go jak był nieco śpiący i wyciszony. Wiem ,że to nieskromne ale dla mnie on jest normalnie piękny na tych fotkach :zawstydzona/y::sorry:

 

Załączniki

  • Damianek 090_zmień nazwę.jpg
    Damianek 090_zmień nazwę.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 52
  • Damianek 091.jpg
    Damianek 091.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 52
  • Damianek 094_zmień nazwę.jpg
    Damianek 094_zmień nazwę.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 55
  • Damianek 100_zmień nazwę.jpg
    Damianek 100_zmień nazwę.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 52
  • Damianek 102_zmień nazwę.jpg
    Damianek 102_zmień nazwę.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 50
  • Damianek 103_zmień nazwę.jpg
    Damianek 103_zmień nazwę.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 50
  • Damianek 107_zmień nazwę.jpg
    Damianek 107_zmień nazwę.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 56
  • Damianek 109_zmień nazwę.jpg
    Damianek 109_zmień nazwę.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 48
  • Damianek 111_zmień nazwę.jpg
    Damianek 111_zmień nazwę.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 45
  • Damianek 112_zmień nazwę.jpg
    Damianek 112_zmień nazwę.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 49
Do góry