reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

O ojojoj mnie tu brakuje! ale muszę najpierw zrobić sobie foto z niunią :D. Jak zrobię to zaraz wrzucę :). Super mamuśki i ich ideałki :D. Pozdrawiam
 
reklama
Naja-ja już oczopląsu dostaję powoli,tyle tych fotek ::) rzeczywiście Twoje foto już jest :p moniaa-no baaa,pewno,że ideałki.Jaka mama,takie dziecko ;D he,he
Wklejajcie foteczki laski-bez krępacji ;)  :-*
 
Dobrym programem do zmniejszania zdjęć jest IrfanView a także, w programie PAINT. A to chyba każda z Was ma zaistalowane w kompie.
Instrukcja do zmniejszania w Paincie:
Otwieramy zdjęcie
Wchodzimy w Obraz a następnie Rozciągnij/pochyl.
W opcji rozciągnij wpisujemy w pionie i w poziomie np. 50. Zatwierdzamy i zdjęcie jest już mniejsze.
Ja dla pewności powtarzam sytuację i fotka jest akurat rozmiarowo do wklejenia. Z tym, że przed zmniejszeniem mam rozdzielczość 1200 na 1600 pikseli.
Później zapisujemy zdjęcie pomniejszone i wysyłamy na serwer.
Powodzenia.
 
Kolejna galeryjka ;D Tym razem wklejajcie miny swej pociechy :p Dzieci potrafią je robić najlepiej :laugh:
tapetajula3wh.jpg
 
minajula4pm.jpg

julkamina0rz.jpg

 
naja, no wstyd sie przyznac- cegla pali me lico- ale ja nie mam wspolnego z frankiem zdjecia! no jak pragne zdrowia... wszyscy maja, tylko nie ja... skandal!
 
corben, to nie wstyd! ja tez mam dwa na krzyz i to tylko dlatego, ze przylecial tata mlodego i nam zrobil. sama jakos nie umialam.. to moze wklej franka, a potem swoje, takie z dowodu..? no nie, przepraszam. ale wykorzystaj starsze dziecko, przeciez juz umie robic zdjecia na pewno!
 
Gdyby nie chrzest pewnie tez bym nie miała tym bardziej ze nie cierpie jak ktos robi mi zdjecia A druga strona medalu jest taka ze ja mama hopla na punkcie fotografowania wiec przewaznie ja biegam z aparatem :)

Dziewczyny to wiec nic dziwnego!!!!!
 
reklama
Do góry