reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

Dokładnie!!!! Nikt inny nie zrobi takich ślicznych zdjęć jak ja!!!!
A przecież moja dzidzia musi slicznie wygladać na zdjeciach dla potomnych!!!!! Prawda???
Takiej ważnej rzeczy nie mozna polecic w iinne ręce!
 
reklama
to ja sie z wami baby zgadzam! zdjecia robione przez mame nie daja sie niczym zastapic!

(zwlaszcza, jak mama malo fotogeniczna, jak ja
 
ja mammoze ze 4 zdjecia z malym i to z jednego dnia. bo to tak zawsze jest z tymi mamami ze albo nie sa przygotowane do zdjecia(makijaz, wlosy te sprawy) albo one zawsze robia najlepsze fotki swoim maluszka.
 
Przyłaczam się :) to fotki z kilku miesięcy ale jak będ a nowe to zaraz wrzucę :)))

minka.jpg


minkA1.jpg


MINKA3.jpg


MINKA4.jpg


minka5.jpg
 
No, u mnie jak rodzina przyszła do szpitala to pstrykali ile wlezie, z takim skutkiem, że jest Bruno ze wszystkimi, tylko nie z mamą, wściekłam się nie na żarty >:D >:D mamy jakieś wspólne zdjęcie ale jeszcze nie wywołane, może kiedyś wstawię, jak pokonam technikę i własne lenistwo...
Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry