reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

reklama
witajcie :-*Monia: najpierw img,a na koncu /img ;D bez żadnych odstępów.Zmniejszać pewno też można na wiele sposobów.Ja mam taki programik do obróbki fotek ACDSee 7.0 .Klikam na resize,zmniejsza się zdjęcie i zapisuję je(tym razem jako male).Może któraś z Was ma jakis inny sposób na zmianę rozmiaru zdjęcia,to napiszcie. :-*
Ponownie wklejam:
jajulkamae2oy.jpg



Kasia,mama Julki ;D
 
goska29 przepraszam, ale w ferworze walki ze zdjeciami nie zauwazylam pytania o nawiasy!!!

skladam konstruktywna samokrytyke i bije sie tuz obok piersi, coby mleczka nie stracic

ale widze, ze sobie swietnie poradzilas :) przepraszam raz jeszcze

ravegirl - jak tylko dziecko pojdzie na spacer albo spac to sprobuje. bo ja to komputer wykorzystuje jako maszyne do pisania i sie nie znam :)
 
Monia,ten ukośnik ma być w drugim nawiasie,przed img.O tak [/img]  ;D a nie po jpg! :-* Naja-ok,poczekam  :laugh: ale Ci nie odpuszczę :p foto z dzidzią być tu musi  :-*
 
ravegirl, przeciez jest! udalo mi sie jeszcze wczoraj je wrzucic!

no nie wyswietla sie w koncu tylko u mnie, co..? ;)

tyle, ze duuuze. ale w koncu moj syn jest wielki, wiec zasluguje na duuuze zdjecie :)
 
reklama
Do góry